array(1) { [0]=> array(12) { ["id"]=> string(5) "84561" ["lang"]=> string(1) "1" ["author"]=> string(1) "1" ["category"]=> string(1) "3" ["brand"]=> string(3) "227" ["headline"]=> string(54) "Frankfurdi autonäitusel tutvustati uut Dacia Dusterit" ["posttime"]=> string(19) "2017-09-12 18:15:09" ["news_source"]=> string(1) "2" ["tags"]=> string(33) "Dacia,Dacia Duster,Frankfurt 2017" ["counter"]=> string(3) "992" ["description"]=> string(140) "Dacia tõmbas täna Frankfurdi autonäitusel kattevarju uuelt Dusterilt, millel on kõrgem vööjoon ning tänu disainivõtetele mõjuvad..." ["fulltexta"]=> string(1587) "<p>Dacia tõmbas täna Frankfurdi autonäitusel kattevarju uuelt Dusterilt, millel on kõrgem vööjoon ning tänu disainivõtetele mõjuvad selle esi- ja tagaosa laiemana. Uus Duster on jõulisem linnamaastur.</p><p><br></p><p>Disainerid on lisanud uude Dusteri salong tubli annuse mugavust ja praktilisust. Istmed on mugavad, parandatud on ka salongi helikindlust. Uuendusi on ka armatuurlaual ja nüüd saab rooli asendit reguleerida endale sobivaks. Muudetud on käsipiduri asukohta, et teha ruumi panipaikadele. Dusteri pagasiruum samas eelkäijatega võrreldes muutunud pole: 445 liitrit &nbsp;2WD &nbsp;ja &nbsp;376 liitrit &nbsp;4WD puhul.</p><p><br></p><p>Lisandunud on mugavusvarustust nagu automaatne kliimakontroll, võtmeta käivitus, pimenurga hoiatus, mitmevaateline kaamera, mäelt laskumise ja nõlvalt tõusu abi ning kompass 4x4 monitoril. Turvalisust annavad juurde uuenenud kereraam, istmete raamid, turvakardinad ja automaatne salongivalgustus.&nbsp;</p><p><br></p><p>Uus Duster saab valikusse kaks manuaalkäigukastiga varustatud bensiinimootorit: SCe 115 (2WD versioon) ja TCe 125 (2WD ja 4WD versioonid). &nbsp;Valikus on ka kaks diiselmootorit dCi 90 (2WD versioon) ja dCi 110 (2WD ja 4WD versioonid), mis on samuti varustatud manuaalkäigukastiga. Samas dCi 110 mootorile (2WD versioon) on võimalik tellida ka &nbsp;EDC automaatkäigukasti. Lisaks on valikus ka LPG versioon SCe 115 jõuallikast.</p><p><br></p>" } } Frankfurdi autonäitusel tutvustati uut Dacia Dusterit - AutoNet.ee

Dacia tõmbas täna Frankfurdi autonäitusel kattevarju uuelt Dusterilt, millel on kõrgem vööjoon ning tänu disainivõtetele mõjuvad selle esi- ja tagaosa laiemana. Uus Duster on jõulisem linnamaastur.


Disainerid on lisanud uude Dusteri salong tubli annuse mugavust ja praktilisust. Istmed on mugavad, parandatud on ka salongi helikindlust. Uuendusi on ka armatuurlaual ja nüüd saab rooli asendit reguleerida endale sobivaks. Muudetud on käsipiduri asukohta, et teha ruumi panipaikadele. Dusteri pagasiruum samas eelkäijatega võrreldes muutunud pole: 445 liitrit  2WD  ja  376 liitrit  4WD puhul.


Lisandunud on mugavusvarustust nagu automaatne kliimakontroll, võtmeta käivitus, pimenurga hoiatus, mitmevaateline kaamera, mäelt laskumise ja nõlvalt tõusu abi ning kompass 4x4 monitoril. Turvalisust annavad juurde uuenenud kereraam, istmete raamid, turvakardinad ja automaatne salongivalgustus. 


Uus Duster saab valikusse kaks manuaalkäigukastiga varustatud bensiinimootorit: SCe 115 (2WD versioon) ja TCe 125 (2WD ja 4WD versioonid).  Valikus on ka kaks diiselmootorit dCi 90 (2WD versioon) ja dCi 110 (2WD ja 4WD versioonid), mis on samuti varustatud manuaalkäigukastiga. Samas dCi 110 mootorile (2WD versioon) on võimalik tellida ka  EDC automaatkäigukasti. Lisaks on valikus ka LPG versioon SCe 115 jõuallikast.Sama kategooria uudised
Populaarseimad uudised