array(1) { [0]=> array(12) { ["id"]=> string(5) "85029" ["lang"]=> string(1) "1" ["author"]=> string(1) "3" ["category"]=> string(1) "3" ["brand"]=> string(3) "220" ["headline"]=> string(74) "Marchionne tähistas Ferrari juubelit, kritiseeris Muski ja elektriautosid" ["posttime"]=> string(19) "2017-10-11 12:00:00" ["news_source"]=> string(1) "2" ["tags"]=> string(42) "ferrari,tesla,chrysler,marchionne,new york" ["counter"]=> string(3) "559" ["description"]=> string(133) "Ferrari tähistas esmaspäeval New Yorgis oma 70. juubeliaastat. Seal oli kohal ka FCA ja Ferrari tegevjuht Sergio Marchionne, kes..." ["fulltexta"]=> string(1539) "<p>Ferrari tähistas esmaspäeval New Yorgis oma 70. juubeliaastat. Seal oli kohal ka FCA ja Ferrari tegevjuht Sergio Marchionne, kes rõhutas jälle, et FCA ei hüppa pea ees elektriautode juurde ning kuigi mõned elektrilised autod kindlasti tulevad, siis ei tasuks oodata, et järgmise kümnendi jooksul muutuksid kõik FCA autod elektriliseks.&nbsp;</p><p>Marchionne kasutas võimalust ka Tesla tegevjuhi Elon Muski kritiseerimiseks: "Meil pole siiamaani majanduslikult tasuvat mudelit elektriauto jaoks. Nii palju kui mulle Elon Musk ka ei meeldiks, ta on hea sõber ning ta on Tesla turundamisel teinud fenomenaalset tööd, ei usu ma siiamaani tema pakutud mudeli majanduslikku tasuvust."&nbsp;</p><p>Marchionne kordas juba varasemalt öeldud väidet, et FCA kaotab iga Fiat 500e valmistal raha ning kuigi auto valmistamise hind on aja jooksul langenud ei suudaks FCA tema sõnul ka praegu nullist alustades elektrilise 500e-ga kasumit teenid. "Ja sa saa ettevõtteid kahjumi peale üles ehitada," sõnas Marchionne.&nbsp;</p><p>FCA tulevikust rääkides kirjeldas Marchionne, kuidas FCA on võtnud ettevaatlikuma ning tema hinnangul majanduslikult kasumlikuma tee. FCA püüab tema sõnul läheneda asjale õigesti; nemad investeerivad ilma avalikkuses suuremat kära tekitamata samuti elektrilistesse tehnoloogiatesse, mida seejärel kombineeritakse efektiivsete sisepõlemismootoritega, et saavutada vastuvõetavad CO2 heitgaasinormid.&nbsp;</p>" } } Marchionne tähistas Ferrari juubelit, kritiseeris Muski ja elektriautosid - AutoNet.ee

Ferrari tähistas esmaspäeval New Yorgis oma 70. juubeliaastat. Seal oli kohal ka FCA ja Ferrari tegevjuht Sergio Marchionne, kes rõhutas jälle, et FCA ei hüppa pea ees elektriautode juurde ning kuigi mõned elektrilised autod kindlasti tulevad, siis ei tasuks oodata, et järgmise kümnendi jooksul muutuksid kõik FCA autod elektriliseks. 

Marchionne kasutas võimalust ka Tesla tegevjuhi Elon Muski kritiseerimiseks: "Meil pole siiamaani majanduslikult tasuvat mudelit elektriauto jaoks. Nii palju kui mulle Elon Musk ka ei meeldiks, ta on hea sõber ning ta on Tesla turundamisel teinud fenomenaalset tööd, ei usu ma siiamaani tema pakutud mudeli majanduslikku tasuvust." 

Marchionne kordas juba varasemalt öeldud väidet, et FCA kaotab iga Fiat 500e valmistal raha ning kuigi auto valmistamise hind on aja jooksul langenud ei suudaks FCA tema sõnul ka praegu nullist alustades elektrilise 500e-ga kasumit teenid. "Ja sa saa ettevõtteid kahjumi peale üles ehitada," sõnas Marchionne. 

FCA tulevikust rääkides kirjeldas Marchionne, kuidas FCA on võtnud ettevaatlikuma ning tema hinnangul majanduslikult kasumlikuma tee. FCA püüab tema sõnul läheneda asjale õigesti; nemad investeerivad ilma avalikkuses suuremat kära tekitamata samuti elektrilistesse tehnoloogiatesse, mida seejärel kombineeritakse efektiivsete sisepõlemismootoritega, et saavutada vastuvõetavad CO2 heitgaasinormid. 


Sama kategooria uudised
Populaarseimad uudised