array(1) { [0]=> array(12) { ["id"]=> string(5) "85813" ["lang"]=> string(1) "1" ["author"]=> string(1) "4" ["category"]=> string(1) "3" ["brand"]=> string(3) "220" ["headline"]=> string(63) "Fiat Chrysler arutab Hyundaiga koostööd tehnoloogiavaldkonnas" ["posttime"]=> string(19) "2017-12-04 11:00:00" ["news_source"]=> string(1) "2" ["tags"]=> string(12) "Chrysler,FCA" ["counter"]=> string(3) "470" ["description"]=> string(130) "Fiat Chrysler Automobiles (FCA) peab kõnelusi Hyundai Motorsiga, et leida viis teha tehnoloogia-alast koostööd.FCA tegevjuht..." ["fulltexta"]=> string(2448) "<p dir="ltr" style="line-height:1.38;margin-top:0pt;margin-bottom:0pt;"><span style="background-color: transparent; font-family: Arial; font-size: 11pt; white-space: pre-wrap;">Fiat Chrysler Automobiles (FCA) peab kõnelusi Hyundai Motorsiga, et leida viis teha tehnoloogia-alast koostööd.</span><br></p><p><b style="font-weight:normal;"><br></b></p><p dir="ltr" style="line-height:1.38;margin-top:0pt;margin-bottom:0pt;"><span style="font-size:11pt;font-family:Arial;color:#000000;background-color:transparent;font-weight:400;font-style:normal;font-variant:normal;text-decoration:none;vertical-align:baseline;white-space:pre-wrap;">FCA tegevjuht Sergio Marchionne välistas kohe jutud liitumiskõnelustest ning ütles, et tegu on partnerlusega. Pärast seda kui FCA-l ebaõnnestus 2015. aastal liitumine General Motorsiga seostatakse FCA läbirääkimisi järjekordse liitumiskatsega. FCA vastu on huvi tundnud hiinlaste Great Wall ja ka Hyundai.</span></p><p><b style="font-weight:normal;"><br></b></p><p dir="ltr" style="line-height:1.38;margin-top:0pt;margin-bottom:0pt;"><span style="font-size:11pt;font-family:Arial;color:#000000;background-color:transparent;font-weight:400;font-style:normal;font-variant:normal;text-decoration:none;vertical-align:baseline;white-space:pre-wrap;">“Me ostame juba Hyundailt komponente. Vaatame, kas meil õnnestub ka teistes punktides kokku leppida. Eriti just käigukastide ja vesiniktehnoloogia arendamises,” ütles Marchionne nädalavahetusel ajakirjanikele.</span></p><p><br></p><p dir="ltr" style="line-height:1.38;margin-top:0pt;margin-bottom:0pt;"><span style="font-size:11pt;font-family:Arial;color:#000000;background-color:transparent;font-weight:400;font-style:normal;font-variant:normal;text-decoration:none;vertical-align:baseline;white-space:pre-wrap;">Marchionne on seda meelt, et autotööstus peaks rohkem koonduma ja koostööd tegema. FCA tahab enda kahest autoosi tootvast firmast lahti saada ja need maha müüa. Üks neist on Magneti Marelli, mis võib saada iseseisvaks. Tegevjuht tahaks nende ettevõtete eraldamise viia lõpuni 2018. aasta lõpuks.</span></p>" } } Fiat Chrysler arutab Hyundaiga koostööd tehnoloogiavaldkonnas - AutoNet.ee

Fiat Chrysler Automobiles (FCA) peab kõnelusi Hyundai Motorsiga, et leida viis teha tehnoloogia-alast koostööd.


FCA tegevjuht Sergio Marchionne välistas kohe jutud liitumiskõnelustest ning ütles, et tegu on partnerlusega. Pärast seda kui FCA-l ebaõnnestus 2015. aastal liitumine General Motorsiga seostatakse FCA läbirääkimisi järjekordse liitumiskatsega. FCA vastu on huvi tundnud hiinlaste Great Wall ja ka Hyundai.


“Me ostame juba Hyundailt komponente. Vaatame, kas meil õnnestub ka teistes punktides kokku leppida. Eriti just käigukastide ja vesiniktehnoloogia arendamises,” ütles Marchionne nädalavahetusel ajakirjanikele.


Marchionne on seda meelt, et autotööstus peaks rohkem koonduma ja koostööd tegema. FCA tahab enda kahest autoosi tootvast firmast lahti saada ja need maha müüa. Üks neist on Magneti Marelli, mis võib saada iseseisvaks. Tegevjuht tahaks nende ettevõtete eraldamise viia lõpuni 2018. aasta lõpuks.


Sama kategooria uudised
Populaarseimad uudised