array(1) { [0]=> array(12) { ["id"]=> string(5) "86812" ["lang"]=> string(1) "1" ["author"]=> string(1) "4" ["category"]=> string(1) "3" ["brand"]=> string(3) "220" ["headline"]=> string(49) "Suurtootja FCA järgmine juht leitakse maja seest" ["posttime"]=> string(19) "2018-02-19 10:30:00" ["news_source"]=> string(1) "2" ["tags"]=> string(3) "FCA" ["counter"]=> string(3) "597" ["description"]=> string(132) "Fiat Chrysler Automobilesi praegune juht Sergio Marchionne riputab varsti jalanõud varna. Hetkel pole veel teada, kes tema kingi..." ["fulltexta"]=> string(1923) "<p dir="ltr" style="line-height:1.38;margin-top:0pt;margin-bottom:0pt;"><span style="background-color: transparent; font-family: Arial; font-size: 11pt; white-space: pre-wrap;">Fiat Chrysler Automobilesi praegune juht Sergio Marchionne riputab varsti jalanõud varna. Hetkel pole veel teada, kes tema kingi täitma hakkab, kuid kes ta ka poleks, ta leitakse organisatsiooni seest.</span><br></p><p><b style="font-weight:normal;"><br></b></p><p dir="ltr" style="line-height:1.38;margin-top:0pt;margin-bottom:0pt;"><span style="font-size:11pt;font-family:Arial;color:#000000;background-color:transparent;font-weight:400;font-style:normal;font-variant:normal;text-decoration:none;vertical-align:baseline;white-space:pre;white-space:pre-wrap;">Marchionne ütles möödunud kuul Detroidi autonäitusel, et tema koha võtab meessoost juhatuse liige. Kogenud juht rohkem detaile ei avanud. Marchionne sõnul oli personalibüroo aps see, et juhtkonna kaht naisliiget ei esitatud kandidaatideks. Tegevjuht mainis, et tema mantlipärija avalikustatakse 1. juunil, kui tutvustatakse järgmise viie aasta äriplaani.</span></p><p><br></p><p dir="ltr" style="line-height:1.38;margin-top:0pt;margin-bottom:0pt;"><span style="font-size:11pt;font-family:Arial;color:#000000;background-color:transparent;font-weight:400;font-style:normal;font-variant:normal;text-decoration:none;vertical-align:baseline;white-space:pre;white-space:pre-wrap;">FCA tähtsaimas juhtkonnas on 17 meesliiget, kellest võimalikud kandidaadid on Alfredo Altavilla (Euroopa, Aafrika ja Lähis-Ida regiooni juht), Richard Palmer (finantsjuht), Michael Manley (Jeepi juht) ning Pietro Gorlier (FCAle kuuluva Magneti Marelli juht).</span></p>" } } Suurtootja FCA järgmine juht leitakse maja seest - AutoNet.ee

Fiat Chrysler Automobilesi praegune juht Sergio Marchionne riputab varsti jalanõud varna. Hetkel pole veel teada, kes tema kingi täitma hakkab, kuid kes ta ka poleks, ta leitakse organisatsiooni seest.


Marchionne ütles möödunud kuul Detroidi autonäitusel, et tema koha võtab meessoost juhatuse liige. Kogenud juht rohkem detaile ei avanud. Marchionne sõnul oli personalibüroo aps see, et juhtkonna kaht naisliiget ei esitatud kandidaatideks. Tegevjuht mainis, et tema mantlipärija avalikustatakse 1. juunil, kui tutvustatakse järgmise viie aasta äriplaani.


FCA tähtsaimas juhtkonnas on 17 meesliiget, kellest võimalikud kandidaadid on Alfredo Altavilla (Euroopa, Aafrika ja Lähis-Ida regiooni juht), Richard Palmer (finantsjuht), Michael Manley (Jeepi juht) ning Pietro Gorlier (FCAle kuuluva Magneti Marelli juht).


Sama kategooria uudised
Populaarseimad uudised