array(1) { [0]=> array(12) { ["id"]=> string(5) "87674" ["lang"]=> string(1) "1" ["author"]=> string(1) "4" ["category"]=> string(1) "3" ["brand"]=> string(3) "219" ["headline"]=> string(24) "Ford Fiesta RS-i ei tule" ["posttime"]=> string(19) "2018-05-29 12:00:00" ["news_source"]=> string(1) "2" ["tags"]=> string(16) "Volkswagen Grupp" ["counter"]=> string(4) "1041" ["description"]=> string(130) "Ford leiab, et neil pole tarvis arendada midagi võimsamat ja kiiremat kui Fiesta ST.USA autotootja Euroopa haru juht Leo Reoks..." ["fulltexta"]=> string(2190) "<p dir="ltr" style="line-height:1.38;margin-top:0pt;margin-bottom:0pt;"><span style="background-color: transparent; font-family: Arial; font-size: 11pt; white-space: pre-wrap;">Ford leiab, et neil pole tarvis arendada midagi võimsamat ja kiiremat kui Fiesta ST.</span><br></p><p><b style="font-weight:normal;"><br></b></p><p dir="ltr" style="line-height:1.38;margin-top:0pt;margin-bottom:0pt;"><span style="font-size:11pt;font-family:Arial;color:#000000;background-color:transparent;font-weight:400;font-style:normal;font-variant:normal;text-decoration:none;vertical-align:baseline;white-space:pre;white-space:pre-wrap;">USA autotootja Euroopa haru juht Leo Reoks vihjas paar nädalat tagasi, et tulekul võib olla Fiesta RS. Kuid see kõik oli udujutt. Teine Fordi kõrge ametnik, Amko Leenarts, ütles, et säärast mudelit nende strateegiast ei leia.</span></p><p><b style="font-weight:normal;"><br></b></p><p dir="ltr" style="line-height:1.38;margin-top:0pt;margin-bottom:0pt;"><span style="font-size:11pt;font-family:Arial;color:#000000;background-color:transparent;font-weight:400;font-style:normal;font-variant:normal;text-decoration:none;vertical-align:baseline;white-space:pre;white-space:pre-wrap;">Euroopa haru disainijuht Leenartsi sõnul saadi ST variant piisavalt kiireks ning vajadus RS-i järele kadus. “Võimsamat mudelit pole vaja,” leidis ta. Seega praegusel hetkel ei kaaluta Fiesta RS-i loomist.</span></p><p><br></p><p dir="ltr" style="line-height:1.38;margin-top:0pt;margin-bottom:0pt;"><span style="font-size:11pt;font-family:Arial;color:#000000;background-color:transparent;font-weight:400;font-style:normal;font-variant:normal;text-decoration:none;vertical-align:baseline;white-space:pre;white-space:pre-wrap;">Võib olla aitab Fiesta RS-i sünnile kaasa konkurent. Volkswagen ütles, et nad näevad Polo GTI-l kasvuruumi küll.</span></p>" } } Ford Fiesta RS-i ei tule - AutoNet.ee

Ford Fiesta RS-i ei tule

2018-05-29 12:00:00

Ford leiab, et neil pole tarvis arendada midagi võimsamat ja kiiremat kui Fiesta ST.


USA autotootja Euroopa haru juht Leo Reoks vihjas paar nädalat tagasi, et tulekul võib olla Fiesta RS. Kuid see kõik oli udujutt. Teine Fordi kõrge ametnik, Amko Leenarts, ütles, et säärast mudelit nende strateegiast ei leia.


Euroopa haru disainijuht Leenartsi sõnul saadi ST variant piisavalt kiireks ning vajadus RS-i järele kadus. “Võimsamat mudelit pole vaja,” leidis ta. Seega praegusel hetkel ei kaaluta Fiesta RS-i loomist.


Võib olla aitab Fiesta RS-i sünnile kaasa konkurent. Volkswagen ütles, et nad näevad Polo GTI-l kasvuruumi küll.