array(1) { [0]=> array(12) { ["id"]=> string(5) "87771" ["lang"]=> string(1) "1" ["author"]=> string(1) "4" ["category"]=> string(1) "5" ["brand"]=> string(3) "384" ["headline"]=> string(41) "Video: FIA tutvustas uut Vormel 1 kiivrit" ["posttime"]=> string(19) "2018-06-07 10:00:00" ["news_source"]=> string(1) "2" ["tags"]=> string(8) "Vormel 1" ["counter"]=> string(4) "2776" ["description"]=> string(131) "Alates järgmisest hooajast on vormelipilootidel kohustus kanda äsja tutvustatud kiivrit.Viimane peakaitse variant on eelmisest..." ["fulltexta"]=> string(2431) "<p dir="ltr" style="line-height:1.38;margin-top:0pt;margin-bottom:0pt;"><span style="background-color: transparent; font-family: Arial; font-size: 11pt; white-space: pre-wrap;">Alates järgmisest hooajast on vormelipilootidel kohustus kanda äsja tutvustatud kiivrit.</span><br></p><p><b style="font-weight:normal;"><br></b></p><p dir="ltr" style="line-height:1.38;margin-top:0pt;margin-bottom:0pt;"><span style="font-size:11pt;font-family:Arial;color:#000000;background-color:transparent;font-weight:400;font-style:normal;font-variant:normal;text-decoration:none;vertical-align:baseline;white-space:pre;white-space:pre-wrap;">Viimane peakaitse variant on eelmisest turvalisem ning sel on kõrgtehnoloogiline ballistiline kaitse ja energia “imendumine”. Rahvusvaheline Autoliit (FIA) ütles, et kiiver võetakse esmalt kasutusele Vormel 1s, seejärel ka teistes sarjades. </span></p><p><b style="font-weight:normal;"><br></b></p><p dir="ltr" style="line-height:1.38;margin-top:0pt;margin-bottom:0pt;"><span style="font-size:11pt;font-family:Arial;color:#000000;background-color:transparent;font-weight:400;font-style:normal;font-variant:normal;text-decoration:none;vertical-align:baseline;white-space:pre;white-space:pre-wrap;">FIA töötas kiivri välja mitme tootjaga. Arendusel olid abiks Stilo, Bell Racing, Schuberth ja Arai.</span></p><p><b style="font-weight:normal;"><br></b></p><p dir="ltr" style="line-height:1.38;margin-top:0pt;margin-bottom:0pt;"><span style="font-size:11pt;font-family:Arial;color:#000000;background-color:transparent;font-weight:400;font-style:normal;font-variant:normal;text-decoration:none;vertical-align:baseline;white-space:pre;white-space:pre-wrap;">Kiivri silmaava tehti 10 millimeetrit väiksemaks, et lisada juurde ballistiline kaitse. See aitab piloote autoosade ja muude tükkide eest veel paremini kaitsta. </span></p><p><br><iframe frameborder="0" src="//www.youtube.com/embed/VPxvlVhiZ7U" width="640" height="360" class="note-video-clip"></iframe><br></p>" } } Video: FIA tutvustas uut Vormel 1 kiivrit - AutoNet.ee

Alates järgmisest hooajast on vormelipilootidel kohustus kanda äsja tutvustatud kiivrit.


Viimane peakaitse variant on eelmisest turvalisem ning sel on kõrgtehnoloogiline ballistiline kaitse ja energia “imendumine”. Rahvusvaheline Autoliit (FIA) ütles, et kiiver võetakse esmalt kasutusele Vormel 1s, seejärel ka teistes sarjades.


FIA töötas kiivri välja mitme tootjaga. Arendusel olid abiks Stilo, Bell Racing, Schuberth ja Arai.


Kiivri silmaava tehti 10 millimeetrit väiksemaks, et lisada juurde ballistiline kaitse. See aitab piloote autoosade ja muude tükkide eest veel paremini kaitsta.
Sama kategooria uudised
Populaarseimad uudised