array(1) { [0]=> array(12) { ["id"]=> string(5) "86857" ["lang"]=> string(1) "1" ["author"]=> string(1) "1" ["category"]=> string(2) "11" ["brand"]=> string(3) "226" ["headline"]=> string(27) "Liberty Walk, pimp my ride!" ["posttime"]=> string(19) "2018-02-21 18:34:00" ["news_source"]=> string(1) "2" ["tags"]=> string(22) "Honda NSX,Liberty walk" ["counter"]=> string(4) "8061" ["description"]=> string(129) "Kui arvad, et Honda NSX on oma olemuselt täiuslik, siis oled eksinud. Vähemalt nii leiavad Jaapani tuuningfirma Liberty Walk..." ["fulltexta"]=> string(1522) "<p style="text-align: justify; ">Kui arvad, et Honda NSX on oma olemuselt täiuslik, siis oled eksinud. Vähemalt nii leiavad Jaapani tuuningfirma Liberty Walk spetsialistid ning proovisid hea veelgi paremaks muuta. Tuleb nentida, et piltidel on see vähemasti õnnestunud.</p><p style="text-align: justify; "><br></p><p style="text-align: justify; ">Liberty Walk nägemus Honda NSX-st koosneb sportlikult agressiivsest aerokitist, madalamast vedrustusest ning&nbsp;Forgiato Maglia ECL velgedest. Kogu tänavalegaalne komplekt kokku näeb välja sama ha, kui parimatel ringradadel kihutavad võidusõiduaparaadid.</p><p style="text-align: justify; "><br></p><p style="text-align: justify; ">Paraku ei sisalda tuuningpakett mitte mingeid kapotialuseid muudatusi ning hübriid-kupee jõuallika võimekus ja suutlikus jäävad olemasolevale tasemele, ehk 3,5-liitrise V6 ja elektrimootorite kombinatsioon annab endiselt välja 570+ hobujõudu. Selline auto suudab 3,1 sekundiga paigalt sajani sprintida ning tippkiiruseks 305 km/h näidata. Ega nende näitajatega millegi üle kurta just ei saa.&nbsp;</p><p style="text-align: justify; "><br></p><p style="text-align: justify; ">Pole teada, kas säärast autot tellida ka saab. Esialgu valmis see eritellimuse alusel kindlale kliendile ning kumbki osapool polnud valmis avaldama tehtu hinda.</p>" } } Liberty Walk, pimp my ride! - AutoNet.ee

Liberty Walk, pimp my ride!

2018-02-21 18:34:00

Kui arvad, et Honda NSX on oma olemuselt täiuslik, siis oled eksinud. Vähemalt nii leiavad Jaapani tuuningfirma Liberty Walk spetsialistid ning proovisid hea veelgi paremaks muuta. Tuleb nentida, et piltidel on see vähemasti õnnestunud.


Liberty Walk nägemus Honda NSX-st koosneb sportlikult agressiivsest aerokitist, madalamast vedrustusest ning Forgiato Maglia ECL velgedest. Kogu tänavalegaalne komplekt kokku näeb välja sama ha, kui parimatel ringradadel kihutavad võidusõiduaparaadid.


Paraku ei sisalda tuuningpakett mitte mingeid kapotialuseid muudatusi ning hübriid-kupee jõuallika võimekus ja suutlikus jäävad olemasolevale tasemele, ehk 3,5-liitrise V6 ja elektrimootorite kombinatsioon annab endiselt välja 570+ hobujõudu. Selline auto suudab 3,1 sekundiga paigalt sajani sprintida ning tippkiiruseks 305 km/h näidata. Ega nende näitajatega millegi üle kurta just ei saa. 


Pole teada, kas säärast autot tellida ka saab. Esialgu valmis see eritellimuse alusel kindlale kliendile ning kumbki osapool polnud valmis avaldama tehtu hinda.


Populaarseimad uudised