array(1) { [0]=> array(12) { ["id"]=> string(5) "89145" ["lang"]=> string(1) "1" ["author"]=> string(1) "1" ["category"]=> string(1) "9" ["brand"]=> string(1) "0" ["headline"]=> string(39) "Darwini auhind jäi napilt üle andmata" ["posttime"]=> string(19) "2019-04-08 12:24:49" ["news_source"]=> string(1) "2" ["tags"]=> NULL ["counter"]=> string(4) "5490" ["description"]=> string(135) "Kolm sõpra tangivad autot. Kaks neist tõmbavad selle käigus suitsu ja kui auto ikka veel ei taha põlema minna, siis üks proovib..." ["fulltexta"]=> string(733) "<p><div style="text-align: justify;">Kolm sõpra tangivad autot. Kaks neist tõmbavad selle käigus suitsu ja kui auto ikka veel ei taha põlema minna, siis üks proovib veel välgumihkliga protsessi kiirendada.&nbsp;</div><div style="text-align: justify;">Tuleb tunnistada, et kolmik sündmuskohalt ei põgenenud ja aitasid süttinud seadmed kustutada. Järgmisel päeval naasid värviga ja likvideerisid oma tekitatud kahju täielikult.&nbsp;</div></p><p><iframe frameborder="0" src="//www.youtube.com/embed/t-bHJY_r7Ww" width="640" height="360" class="note-video-clip"></iframe><br></p>" } } Darwini auhind jäi napilt üle andmata - AutoNet.ee

Kolm sõpra tangivad autot. Kaks neist tõmbavad selle käigus suitsu ja kui auto ikka veel ei taha põlema minna, siis üks proovib veel välgumihkliga protsessi kiirendada. 
Tuleb tunnistada, et kolmik sündmuskohalt ei põgenenud ja aitasid süttinud seadmed kustutada. Järgmisel päeval naasid värviga ja likvideerisid oma tekitatud kahju täielikult.