array(1) { [0]=> array(12) { ["id"]=> string(5) "86118" ["lang"]=> string(1) "1" ["author"]=> string(1) "1" ["category"]=> string(2) "11" ["brand"]=> string(3) "253" ["headline"]=> string(47) "Lamborghini Aventadori võimsust kahekordistati" ["posttime"]=> string(19) "2017-12-26 12:10:19" ["news_source"]=> string(1) "2" ["tags"]=> string(40) "Lamborghini Aventador,Underground Racing" ["counter"]=> string(4) "1423" ["description"]=> string(123) "Aventadori võib juba niigi autodisaini meistriteoseks nimetada, kuid alati leidub inimesi, kes sooviksid veelgi enamat...." ["fulltexta"]=> string(808) "<p>Aventadori võib juba niigi autodisaini meistriteoseks nimetada, kuid alati leidub inimesi, kes sooviksid veelgi enamat. Underground Racingu inimesed leidsid, et masina võimsust jääb vajaka ning töötasid välja täiendused, mis tavalist bensiini kasutades võimaldavad võimsuse tõusu 1250-, kõrgeoktaanilist võidusõidukütust kasutades aga juba 1500 hobujõuni.&nbsp;</p><p><br></p><p>Topelt võimsus nõudis suure osa mootori väljavahetamist. Lisaks kolbidele-kepsudele sai auto uued turboajamid ning vedrustuse ja ka transmissioonisüsteemi.&nbsp;</p><p><br></p><p>Tõsi, päris täpset infot auto kohta ei avalikustata, sest ainueksemplaris valminud töö kuulub anonüümsust hindavale omanikule.&nbsp;</p>" } } Lamborghini Aventadori võimsust kahekordistati - AutoNet.ee

Aventadori võib juba niigi autodisaini meistriteoseks nimetada, kuid alati leidub inimesi, kes sooviksid veelgi enamat. Underground Racingu inimesed leidsid, et masina võimsust jääb vajaka ning töötasid välja täiendused, mis tavalist bensiini kasutades võimaldavad võimsuse tõusu 1250-, kõrgeoktaanilist võidusõidukütust kasutades aga juba 1500 hobujõuni. 


Topelt võimsus nõudis suure osa mootori väljavahetamist. Lisaks kolbidele-kepsudele sai auto uued turboajamid ning vedrustuse ja ka transmissioonisüsteemi. 


Tõsi, päris täpset infot auto kohta ei avalikustata, sest ainueksemplaris valminud töö kuulub anonüümsust hindavale omanikule. 


Populaarseimad uudised