array(1) { [0]=> array(12) { ["id"]=> string(5) "87813" ["lang"]=> string(1) "1" ["author"]=> string(1) "4" ["category"]=> string(1) "3" ["brand"]=> string(3) "256" ["headline"]=> string(60) "Jaguar Land Rover säästab Discovery tootmisega hulga raha " ["posttime"]=> string(19) "2018-06-13 10:30:00" ["news_source"]=> string(1) "2" ["tags"]=> string(17) "Jaguar Land Rover" ["counter"]=> string(4) "1203" ["description"]=> string(123) "Suurbritannia autotootja Jaguar Land Rover otsustas, et lõpetab Discovery maasturi tootmise kodumaal ja viib selle üle..." ["fulltexta"]=> string(2417) "<p dir="ltr" style="line-height:1.38;margin-top:0pt;margin-bottom:0pt;"><span style="background-color: transparent; font-family: Arial; font-size: 11pt; white-space: pre-wrap;">Suurbritannia autotootja Jaguar Land Rover otsustas, et lõpetab Discovery maasturi tootmise kodumaal ja viib selle üle Slovakkiasse. Tootja sõnul hoitakse käiguga kokku ühe valminud auto pealt tuhandeid eurosid.</span><br></p><p><b style="font-weight:normal;"><br></b></p><p dir="ltr" style="line-height:1.38;margin-top:0pt;margin-bottom:0pt;"><span style="font-size:11pt;font-family:Arial;color:#000000;background-color:transparent;font-weight:400;font-style:normal;font-variant:normal;text-decoration:none;vertical-align:baseline;white-space:pre;white-space:pre-wrap;">Britte see uudis ei rõõmusta, sest osa inimesi kaotab töö. JLR ütles, et otsus oli raske, kuid vajalik ettevõtte strateegia teostamiseks. JLR tahab enda ülemaailmset haaret parandada ning võib arvata, et Brexit sellele kaasa ei aita. Seetõttu on saarelt kolimine loogiline.</span></p><p><b style="font-weight:normal;"><br></b></p><p dir="ltr" style="line-height:1.38;margin-top:0pt;margin-bottom:0pt;"><span style="font-size:11pt;font-family:Arial;color:#000000;background-color:transparent;font-weight:400;font-style:normal;font-variant:normal;text-decoration:none;vertical-align:baseline;white-space:pre;white-space:pre-wrap;">JLR ehitas tehase Nitra linna. Tootmisega alustatakse veel sel aastal ning vabrikul on mahti valmistada aastas kuni 300 000 autot.</span></p><p><br></p><p dir="ltr" style="line-height:1.38;margin-top:0pt;margin-bottom:0pt;"><span style="font-size:11pt;font-family:Arial;color:#000000;background-color:transparent;font-weight:400;font-style:normal;font-variant:normal;text-decoration:none;vertical-align:baseline;white-space:pre;white-space:pre-wrap;">Suurbritannias Solihulli tehases, kus praegu valmib ka veel Discovery, hakatakse kokku panema uue põlvkonna luksus linnamaastureid Range Rover ja Range Rover Sport. JLR sõnul näitab see, et nad on jätkuvalt kodumaal tootmisele pühendunud. </span></p>" } } Jaguar Land Rover säästab Discovery tootmisega hulga raha - AutoNet.ee

Suurbritannia autotootja Jaguar Land Rover otsustas, et lõpetab Discovery maasturi tootmise kodumaal ja viib selle üle Slovakkiasse. Tootja sõnul hoitakse käiguga kokku ühe valminud auto pealt tuhandeid eurosid.


Britte see uudis ei rõõmusta, sest osa inimesi kaotab töö. JLR ütles, et otsus oli raske, kuid vajalik ettevõtte strateegia teostamiseks. JLR tahab enda ülemaailmset haaret parandada ning võib arvata, et Brexit sellele kaasa ei aita. Seetõttu on saarelt kolimine loogiline.


JLR ehitas tehase Nitra linna. Tootmisega alustatakse veel sel aastal ning vabrikul on mahti valmistada aastas kuni 300 000 autot.


Suurbritannias Solihulli tehases, kus praegu valmib ka veel Discovery, hakatakse kokku panema uue põlvkonna luksus linnamaastureid Range Rover ja Range Rover Sport. JLR sõnul näitab see, et nad on jätkuvalt kodumaal tootmisele pühendunud.


Sama kategooria uudised
Populaarseimad uudised