array(1) { [0]=> array(12) { ["id"]=> string(5) "86397" ["lang"]=> string(1) "1" ["author"]=> string(1) "1" ["category"]=> string(1) "3" ["brand"]=> string(3) "236" ["headline"]=> string(48) "Lexus esitles Detroidis ideeautot LF-1 Limitless" ["posttime"]=> string(19) "2018-01-16 16:00:53" ["news_source"]=> string(1) "2" ["tags"]=> string(40) "Lexus LF-1 Limitless,ideeauto,NAIAS 2018" ["counter"]=> string(3) "822" ["description"]=> string(135) "Mitmed autotootjad demonstreerivad Detroidi  näitusel oma uusi ideid, mille kallal nende spetsialistid parasjagu töötavad. Lexus..." ["fulltexta"]=> string(1168) "<p>Mitmed autotootjad demonstreerivad Detroidi&nbsp; näitusel oma uusi ideid, mille kallal nende spetsialistid parasjagu töötavad. Lexus tõi oodatult Detroidi näitusele uue ideauto LF-1 Limitless. Tegu on suurema maasturiga, ehk teisisõnu praeguse LX-i potentsiaalse järeltulijaga. Meenutagem, et Toyota Land Cruiseri põhjale ehitatud praeguse LX-i platvorm on juba ligi 20 aastat vana.</p><p><br></p><p>Lexuse ideeautole mahuvad kapoti alla nii bensiini-, kui diiselmootorid aga otse loomulikult ka hübriidid ning miks mitte ka puhtalt elektri jõul liikuv ajam.&nbsp;</p><p><br></p><p>Nii auto välimus, kui sisemus annavad aimu viimseni väljapeetud disainist ning sõitjaid ümbritsevast luksusest ja mugavusest. Lexusele kohaselt kasutatakse interjööris Jaapani traditsioonide kohaselt käsitööna valmistatud puitu.&nbsp;</p><p><br></p><p>Paljuski suureks puhutud sportkupeed LC meenutav ideeauto võiks küll sellisena tootmisse jõuda, kuid eks tulevik näita, milliseid muudatusi enne seeriatootmist veel sisse viiakse.&nbsp;</p>" } } Lexus esitles Detroidis ideeautot LF-1 Limitless - AutoNet.ee

Mitmed autotootjad demonstreerivad Detroidi  näitusel oma uusi ideid, mille kallal nende spetsialistid parasjagu töötavad. Lexus tõi oodatult Detroidi näitusele uue ideauto LF-1 Limitless. Tegu on suurema maasturiga, ehk teisisõnu praeguse LX-i potentsiaalse järeltulijaga. Meenutagem, et Toyota Land Cruiseri põhjale ehitatud praeguse LX-i platvorm on juba ligi 20 aastat vana.


Lexuse ideeautole mahuvad kapoti alla nii bensiini-, kui diiselmootorid aga otse loomulikult ka hübriidid ning miks mitte ka puhtalt elektri jõul liikuv ajam. 


Nii auto välimus, kui sisemus annavad aimu viimseni väljapeetud disainist ning sõitjaid ümbritsevast luksusest ja mugavusest. Lexusele kohaselt kasutatakse interjööris Jaapani traditsioonide kohaselt käsitööna valmistatud puitu. 


Paljuski suureks puhutud sportkupeed LC meenutav ideeauto võiks küll sellisena tootmisse jõuda, kuid eks tulevik näita, milliseid muudatusi enne seeriatootmist veel sisse viiakse. 


Sama kategooria uudised
Populaarseimad uudised