array(1) { [0]=> array(12) { ["id"]=> string(5) "86854" ["lang"]=> string(1) "1" ["author"]=> string(1) "1" ["category"]=> string(1) "3" ["brand"]=> string(3) "236" ["headline"]=> string(43) "Lexus toob Genfi täiestu uue linnamaasturi" ["posttime"]=> string(19) "2018-02-21 13:18:00" ["news_source"]=> string(1) "2" ["tags"]=> string(8) "Lexus UX" ["counter"]=> string(3) "887" ["description"]=> string(131) "Eeloleval Genfi autonäitusel saab Lexuse väljapaneku üheks eksponaadiks täiesti uus linnamaastur, millega Lexus siseneb enda..." ["fulltexta"]=> string(1099) "<p style="text-align: justify;">Eeloleval Genfi autonäitusel saab Lexuse väljapaneku üheks eksponaadiks täiesti uus linnamaastur, millega Lexus siseneb enda jaoks ka uude, kompaktsete SUV-ide, segmenti. Uus auto, Lexus UX, hakkab turul konkureerima selliste sõidukitega nagu&nbsp;Mercedes-Benz GLA, Audi Q3 ja BMW X1.</p><p style="text-align: justify;"><br></p><p style="text-align: justify;">Hetkel veel täit infot uue sõiduki kohta avalikustatud pole. Ka paaritaguse ideeauto juures jäi Jaapani tootja oma väljaütlemistes suhteliselt vaoshoituks ning suurt midagi peale dimmitavate aknaklaaside ja "kineetiliste" istmete ei räägitud. Aga näituse avamiseni ongi jäänud veel vaid mõned lühikesed nädalad.&nbsp;</p><p style="text-align: justify;"><br></p><p style="text-align: justify;">Lexuse stend Genfis saab olema üsnagi silmapaistev. Lisaks UX-le debüteerivad seitsmekohaline Lexus RX L ja ideeauto&nbsp;LF-1 Limitless Concept.</p>" } } Lexus toob Genfi täiestu uue linnamaasturi - AutoNet.ee

Eeloleval Genfi autonäitusel saab Lexuse väljapaneku üheks eksponaadiks täiesti uus linnamaastur, millega Lexus siseneb enda jaoks ka uude, kompaktsete SUV-ide, segmenti. Uus auto, Lexus UX, hakkab turul konkureerima selliste sõidukitega nagu Mercedes-Benz GLA, Audi Q3 ja BMW X1.


Hetkel veel täit infot uue sõiduki kohta avalikustatud pole. Ka paaritaguse ideeauto juures jäi Jaapani tootja oma väljaütlemistes suhteliselt vaoshoituks ning suurt midagi peale dimmitavate aknaklaaside ja "kineetiliste" istmete ei räägitud. Aga näituse avamiseni ongi jäänud veel vaid mõned lühikesed nädalad. 


Lexuse stend Genfis saab olema üsnagi silmapaistev. Lisaks UX-le debüteerivad seitsmekohaline Lexus RX L ja ideeauto LF-1 Limitless Concept.


Sama kategooria uudised
Populaarseimad uudised