array(1) { [0]=> array(12) { ["id"]=> string(5) "86916" ["lang"]=> string(1) "1" ["author"]=> string(1) "1" ["category"]=> string(1) "3" ["brand"]=> string(3) "236" ["headline"]=> string(31) "Lexus valmistub LC F-i esitlema" ["posttime"]=> string(19) "2018-02-27 16:04:41" ["news_source"]=> string(1) "2" ["tags"]=> string(10) "Lexus LC F" ["counter"]=> string(3) "711" ["description"]=> string(131) "Põhimõtteliselt on ju nii, et kui mõni uus sõiduk testimiselt tabatakse, siis oleks ju igati loogiline eeldada, et lähiajal..." ["fulltexta"]=> string(1167) "<p style="text-align: justify; ">Põhimõtteliselt on ju nii, et kui mõni uus sõiduk testimiselt tabatakse, siis oleks ju igati loogiline eeldada, et lähiajal valmistutakse seda ka esitlema. Kuna Lexus LC-l puudus seni kõige sportlikum versioon ja seda nüüd nähti testimas, siis loodame seda juba mõnel lähemal autonäitusel eksponaatide seas ning peagi ka müügisalongides seismas.</p><p style="text-align: justify; "><br></p><p style="text-align: justify; ">Testidelt tabatud LC-l on suuremad pidurid, pisut uuem aerokit ning ka uued veljed. Sestap otsustasid vastava ala spetsialistid, et tegu on ilmselt LC F-ga, mis peaks olema senisest võrreldes kiirem ja agressiivsem ning andma sõitjale naudingu sportlikumast äkilisusest.</p><p style="text-align: justify; "><br></p><p style="text-align: justify; ">Seni pole veel mingit infot auto mootori kohta, kuid kõlakate tasandil räägitakse 620+ hobujõuga V8-st. Auto kere konstrukstsioonis kasutatakse palju süsinikkiudu, mis peaks langetama kaalu ja lisama veelgi kiirust.</p>" } } Lexus valmistub LC F-i esitlema - AutoNet.ee

Lexus valmistub LC F-i esitlema

2018-02-27 16:04:41

Põhimõtteliselt on ju nii, et kui mõni uus sõiduk testimiselt tabatakse, siis oleks ju igati loogiline eeldada, et lähiajal valmistutakse seda ka esitlema. Kuna Lexus LC-l puudus seni kõige sportlikum versioon ja seda nüüd nähti testimas, siis loodame seda juba mõnel lähemal autonäitusel eksponaatide seas ning peagi ka müügisalongides seismas.


Testidelt tabatud LC-l on suuremad pidurid, pisut uuem aerokit ning ka uued veljed. Sestap otsustasid vastava ala spetsialistid, et tegu on ilmselt LC F-ga, mis peaks olema senisest võrreldes kiirem ja agressiivsem ning andma sõitjale naudingu sportlikumast äkilisusest.


Seni pole veel mingit infot auto mootori kohta, kuid kõlakate tasandil räägitakse 620+ hobujõuga V8-st. Auto kere konstrukstsioonis kasutatakse palju süsinikkiudu, mis peaks langetama kaalu ja lisama veelgi kiirust.


Sama kategooria uudised
Populaarseimad uudised