array(1) { [0]=> array(12) { ["id"]=> string(5) "87121" ["lang"]=> string(1) "1" ["author"]=> string(1) "1" ["category"]=> string(1) "3" ["brand"]=> string(3) "236" ["headline"]=> string(34) "Lexus soovib siseneda jahiärisse?" ["posttime"]=> string(19) "2018-03-19 10:31:00" ["news_source"]=> string(1) "2" ["tags"]=> NULL ["counter"]=> string(3) "764" ["description"]=> string(132) "Lexuses leitakse, et suudetakse neljarattaliste kõrval edukalt konkureerida ka premium segmendi jahtide turul. Vähemasti teatas..." ["fulltexta"]=> string(1099) "<p>Lexuses leitakse, et suudetakse neljarattaliste kõrval edukalt konkureerida ka premium segmendi jahtide turul. Vähemasti teatas ettevõtte asepresident&nbsp;Shigeki Tomoyama, et plaane sellesse segmenti sisenemiseks peetakse. Ja nagu sellisel puhul juba traditsiooniks, rohkem teemat ei kommenteeritud, mis pani kihama kogu vastavat ala kajastava meedia.</p><p><br></p><p>Siinkohal tuleb meenutada, et päris laest Lexuse ideed võetud polegi. Mäletatavasti esitleti aasta tagasi kontseptuaalset kaatrit (fotodel ja videol), mis suutis pardale võtta kuni 13 inimest ning oli varustatud kahe LC 500 5-liitrise V8-ga summaarse võimsusega 897 hobujõudu.&nbsp;</p><p><br></p><p>Väidetavalt hakkaks selle seeriatootmisse minev versioon mahutama 15 inimest.&nbsp;</p><p><br></p><p><iframe frameborder="0" src="//www.youtube.com/embed/BJfela72lLE" width="640" height="360" class="note-video-clip"></iframe><br></p>" } } Lexus soovib siseneda jahiärisse? - AutoNet.ee

Lexuses leitakse, et suudetakse neljarattaliste kõrval edukalt konkureerida ka premium segmendi jahtide turul. Vähemasti teatas ettevõtte asepresident Shigeki Tomoyama, et plaane sellesse segmenti sisenemiseks peetakse. Ja nagu sellisel puhul juba traditsiooniks, rohkem teemat ei kommenteeritud, mis pani kihama kogu vastavat ala kajastava meedia.


Siinkohal tuleb meenutada, et päris laest Lexuse ideed võetud polegi. Mäletatavasti esitleti aasta tagasi kontseptuaalset kaatrit (fotodel ja videol), mis suutis pardale võtta kuni 13 inimest ning oli varustatud kahe LC 500 5-liitrise V8-ga summaarse võimsusega 897 hobujõudu. 


Väidetavalt hakkaks selle seeriatootmisse minev versioon mahutama 15 inimest. 
Sama kategooria uudised
Populaarseimad uudised