array(1) { [0]=> array(12) { ["id"]=> string(5) "87659" ["lang"]=> string(1) "1" ["author"]=> string(1) "1" ["category"]=> string(1) "5" ["brand"]=> string(1) "0" ["headline"]=> string(67) "Marten Männile jetisõidu MM-sarja esimeselt etapilt kaheksas koht" ["posttime"]=> string(19) "2018-05-27 22:51:00" ["news_source"]=> string(1) "2" ["tags"]=> string(13) "Marten Männi" ["counter"]=> string(4) "1329" ["description"]=> string(133) "Pühapäevase teise võistlussõiduga tõmmati Itaalias, Gallipolis joon alla selle aasta esimesele jetisõidu MM-etapile. Ski GP1..." ["fulltexta"]=> string(1872) "<p>Pühapäevase teise võistlussõiduga tõmmati Itaalias, Gallipolis joon alla selle aasta esimesele jetisõidu MM-etapile. Ski GP1 klassis võistlev Marten Männi sai kirja kaks kaheksandat kohta ja etapi kokkuvõttes tähendas see samuti kaheksandat kohta. Sari jätkub juba uuel nädalal Sardiinias.</p><p><br></p><p>Pühapäevases sõidus ei saanud Marten Männi kõige ideaalsemat starti ja oli sõidu alguses esikümne lõpus. Sõidu jooksul suutis ta oma kohta parandada ja lõpufaasis rünnata ka seitsmendat kohta. Finišijoone ületas ta kaheksandana.&nbsp;</p><p><br></p><p>"Hommikustes treeningsõitudes oli tunne üsna hea ja ajad kinnitasid seda. Võistlussõidu eel oli väike ootamine ja kui kõik stardiks valmis oli, suri mu jett paar korda välja suri. Paar sekundit enne starti saime mootori käima ja gaasi andsin õigel ajal. Kuid millegipärast ei toiminud alguses asi päris nii nagu oleks pidanud ja ei saanud nii head starti kui laupäeval. Pusisin seal natuke prantslastega ja möödasõitudega kulus omajagu energiat, kuid pidasin täna paremini vastu. Lõpus sain rünnata ka seitsmendal kohal sõitnud Markus Lutsokerti, sain väljast minnes ka ettepoole aga siis tuli pöördes ristlaine ja Markus jäi ettepoole. Kõike arvesse võttes peab nende punktidega rahul olema ja teeme tööd edasi, hooaeg on alles noor," rääkis Männi peale sõite.&nbsp;</p><p><br></p><p>Teise sõidu võitis Raphael Maurin, teine Kevin Reiterer ja kolmas Mickael Poret. Kahe sõidu kokkuvõttes kuulus Marten Männile kaheksas koht, teise sõidu võiduga kindlustas endale etapivõidu Maurin. Männi on avaetapi järel kaheksandal kohal, järgmine MM-sarja etapp sõidetakse uuel nädalavahetusel Sardiinia saarel, Olbias.&nbsp;</p>" } } Marten Männile jetisõidu MM-sarja esimeselt etapilt kaheksas koht - AutoNet.ee

Pühapäevase teise võistlussõiduga tõmmati Itaalias, Gallipolis joon alla selle aasta esimesele jetisõidu MM-etapile. Ski GP1 klassis võistlev Marten Männi sai kirja kaks kaheksandat kohta ja etapi kokkuvõttes tähendas see samuti kaheksandat kohta. Sari jätkub juba uuel nädalal Sardiinias.


Pühapäevases sõidus ei saanud Marten Männi kõige ideaalsemat starti ja oli sõidu alguses esikümne lõpus. Sõidu jooksul suutis ta oma kohta parandada ja lõpufaasis rünnata ka seitsmendat kohta. Finišijoone ületas ta kaheksandana. 


"Hommikustes treeningsõitudes oli tunne üsna hea ja ajad kinnitasid seda. Võistlussõidu eel oli väike ootamine ja kui kõik stardiks valmis oli, suri mu jett paar korda välja suri. Paar sekundit enne starti saime mootori käima ja gaasi andsin õigel ajal. Kuid millegipärast ei toiminud alguses asi päris nii nagu oleks pidanud ja ei saanud nii head starti kui laupäeval. Pusisin seal natuke prantslastega ja möödasõitudega kulus omajagu energiat, kuid pidasin täna paremini vastu. Lõpus sain rünnata ka seitsmendal kohal sõitnud Markus Lutsokerti, sain väljast minnes ka ettepoole aga siis tuli pöördes ristlaine ja Markus jäi ettepoole. Kõike arvesse võttes peab nende punktidega rahul olema ja teeme tööd edasi, hooaeg on alles noor," rääkis Männi peale sõite. 


Teise sõidu võitis Raphael Maurin, teine Kevin Reiterer ja kolmas Mickael Poret. Kahe sõidu kokkuvõttes kuulus Marten Männile kaheksas koht, teise sõidu võiduga kindlustas endale etapivõidu Maurin. Männi on avaetapi järel kaheksandal kohal, järgmine MM-sarja etapp sõidetakse uuel nädalavahetusel Sardiinia saarel, Olbias. 


Sama kategooria uudised
Populaarseimad uudised