array(1) { [0]=> array(12) { ["id"]=> string(5) "87782" ["lang"]=> string(1) "1" ["author"]=> string(1) "1" ["category"]=> string(1) "5" ["brand"]=> string(1) "0" ["headline"]=> string(57) "Mikk Maaten läheb BEC-i teisele etapile võiduplaanidega" ["posttime"]=> string(19) "2018-06-08 07:25:26" ["news_source"]=> string(1) "2" ["tags"]=> string(11) "Mikk Maaten" ["counter"]=> string(4) "1154" ["description"]=> string(135) "Eesti autoringrajasõitja Mikk Maaten läheb Baltimaade kestvussõidu meistrivõistluste (BEC) teisele etapile Riias kindla plaaniga..." ["fulltexta"]=> string(1708) "<p>Eesti autoringrajasõitja Mikk Maaten läheb Baltimaade kestvussõidu meistrivõistluste (BEC) teisele etapile Riias kindla plaaniga võistlus võita.</p><p><br></p><p>Mai alguses peetud avaetapil tegi Leedu tiimi GSR Motorsport värve kaitsev Mikk Maaten kiireima ringi nii kvalifikatsioonis kui ka võistlussõidus, kuid võimetekohane tulemus jäi saamata. Miku ja leedulanna Ernesta Globytė juhitud #5 GSR Motorsport Volkswagen Golf GTI TCR tõusis neljatunnise võistluse keskel küll sõitu juhtima, kuid pentsiku tehnilise rikke tõttu kaotatud üheksa ringi kukutasid nad paremusjärjestuses alles viiendaks.</p><p><br></p><p>BEC teise etapi kvalifikatsioon sõidetakse Riias Bikernieki rajal laupäeval, 9. juunil algusega kell 12.15, neljatunnise võistlussõidu start antakse samas kell 16.00. Üles on antud 19 autot.</p><p><br></p><p>Mikk Maaten: "Kindel plaan on esikoht võtta ja kvalifikatsioonis tahaks kah kiireim olla. Ma arvan, et selle autoga saab veel kiiremini sõita, esimene hirm on nüüd üle läinud. Vaatasin telemeetriaandmed põhjalikult üle, seal paistsid veel mõned väikesed vead, mida ma teen. Iste oli mulle ka natuke suur, seda oleme kohendanud ja nüüd peaks sõit vähem väsitama. Loodan, et enam tehnilisi probleeme ei tule. Ja iseenesest võiks vihma ka tulla, siis peaks selle auto kiirus veel muljetavaldavam olema. "</p><p><br></p><p>Tänavune BEC on neljaetapiline sari, Riias sõidetakse 12. mai, 9. juunil ja 19. augustil ning lõpuetapp toimub Pärnus 23. septembril.&nbsp;</p><p><br></p>" } } Mikk Maaten läheb BEC-i teisele etapile võiduplaanidega - AutoNet.ee

Eesti autoringrajasõitja Mikk Maaten läheb Baltimaade kestvussõidu meistrivõistluste (BEC) teisele etapile Riias kindla plaaniga võistlus võita.


Mai alguses peetud avaetapil tegi Leedu tiimi GSR Motorsport värve kaitsev Mikk Maaten kiireima ringi nii kvalifikatsioonis kui ka võistlussõidus, kuid võimetekohane tulemus jäi saamata. Miku ja leedulanna Ernesta Globytė juhitud #5 GSR Motorsport Volkswagen Golf GTI TCR tõusis neljatunnise võistluse keskel küll sõitu juhtima, kuid pentsiku tehnilise rikke tõttu kaotatud üheksa ringi kukutasid nad paremusjärjestuses alles viiendaks.


BEC teise etapi kvalifikatsioon sõidetakse Riias Bikernieki rajal laupäeval, 9. juunil algusega kell 12.15, neljatunnise võistlussõidu start antakse samas kell 16.00. Üles on antud 19 autot.


Mikk Maaten: "Kindel plaan on esikoht võtta ja kvalifikatsioonis tahaks kah kiireim olla. Ma arvan, et selle autoga saab veel kiiremini sõita, esimene hirm on nüüd üle läinud. Vaatasin telemeetriaandmed põhjalikult üle, seal paistsid veel mõned väikesed vead, mida ma teen. Iste oli mulle ka natuke suur, seda oleme kohendanud ja nüüd peaks sõit vähem väsitama. Loodan, et enam tehnilisi probleeme ei tule. Ja iseenesest võiks vihma ka tulla, siis peaks selle auto kiirus veel muljetavaldavam olema. "


Tänavune BEC on neljaetapiline sari, Riias sõidetakse 12. mai, 9. juunil ja 19. augustil ning lõpuetapp toimub Pärnus 23. septembril. Sama kategooria uudised
Populaarseimad uudised