array(1) { [0]=> array(12) { ["id"]=> string(5) "87883" ["lang"]=> string(1) "1" ["author"]=> string(1) "1" ["category"]=> string(1) "8" ["brand"]=> string(1) "0" ["headline"]=> string(46) "Lõvi Leo jäätis rõhutab kiivri vajalikkust" ["posttime"]=> string(19) "2018-06-21 09:48:14" ["news_source"]=> string(1) "2" ["tags"]=> NULL ["counter"]=> string(4) "1370" ["description"]=> string(126) "Politsei- ja Piirivalveameti ning suurima kodumaise jäätisetootja AS Balbiino koostöös valmis Lõvi Leo vanillijäätis..." ["fulltexta"]=> string(1866) "<p style="text-align: justify; ">Politsei- ja Piirivalveameti ning suurima kodumaise jäätisetootja AS Balbiino koostöös valmis Lõvi Leo vanillijäätis vahvlitopsis, kuhu on lisatud kommitükke. Jäätisepakendil tuletab Lõvi Leo meelde kiivri kandmise vajalikkust.</p><p style="text-align: justify; "><br></p><p style="text-align: justify; ">"Lõvi Leole meeldivad lapsed ja lastele meeldib jäätis. Kui Leod parajasti läheduses pole, siis saavad lapsed süüa Lõvi Leo jäätist ning pidada meeles, mida politseilõvi neile rääkinud on - näiteks, kuidas jalgrattaga ohutult sõita või teiste vastu sõbralik olla," selgitas Politsei- ja Piirivalveameti juhtivkorrakaitseametnik Nurmely Mitrahovitš.</p><p style="text-align: justify; "><br></p><p style="text-align: justify; ">"Lõvi Leole meeldib aidata kõiki lapsi ja vahel ka täiskasvanuid. Lähiajal võib Leod koos politseinikega kohata ohutuspäevadel ja teistel vahvatel üritustel," lisas Mitrahovitš.</p><p style="text-align: justify; "><br></p><p style="text-align: justify; ">"Balbiinol on hea meel, et saame aidata Lõvi Leol olla nähtavamal ja tuletada lastele meelde kiivri tähtsust. Lõvipoisi ettepanek ühendada kaks tema lemmikut, kommid ja jäätis, inspireeris meie jäätisemeistreid ning nii valmiski Lõvi Leo vanillijäätis vahvlitopsis," ütles AS Balbiino turundusdirektor Heikki Põhi.</p><p style="text-align: justify; "><br></p><p style="text-align: justify; ">Lõvi Leo vanillijäätist (180 ml/78g) vahvlitopsis katab šokolaadiglasuur ja jäätisesse on lisatud värviliste šokolaadi-nööbikommide tükke.</p>" } } Lõvi Leo jäätis rõhutab kiivri vajalikkust - AutoNet.ee

Politsei- ja Piirivalveameti ning suurima kodumaise jäätisetootja AS Balbiino koostöös valmis Lõvi Leo vanillijäätis vahvlitopsis, kuhu on lisatud kommitükke. Jäätisepakendil tuletab Lõvi Leo meelde kiivri kandmise vajalikkust.


"Lõvi Leole meeldivad lapsed ja lastele meeldib jäätis. Kui Leod parajasti läheduses pole, siis saavad lapsed süüa Lõvi Leo jäätist ning pidada meeles, mida politseilõvi neile rääkinud on - näiteks, kuidas jalgrattaga ohutult sõita või teiste vastu sõbralik olla," selgitas Politsei- ja Piirivalveameti juhtivkorrakaitseametnik Nurmely Mitrahovitš.


"Lõvi Leole meeldib aidata kõiki lapsi ja vahel ka täiskasvanuid. Lähiajal võib Leod koos politseinikega kohata ohutuspäevadel ja teistel vahvatel üritustel," lisas Mitrahovitš.


"Balbiinol on hea meel, et saame aidata Lõvi Leol olla nähtavamal ja tuletada lastele meelde kiivri tähtsust. Lõvipoisi ettepanek ühendada kaks tema lemmikut, kommid ja jäätis, inspireeris meie jäätisemeistreid ning nii valmiski Lõvi Leo vanillijäätis vahvlitopsis," ütles AS Balbiino turundusdirektor Heikki Põhi.


Lõvi Leo vanillijäätist (180 ml/78g) vahvlitopsis katab šokolaadiglasuur ja jäätisesse on lisatud värviliste šokolaadi-nööbikommide tükke.


Populaarseimad uudised