array(1) { [0]=> array(12) { ["id"]=> string(5) "86833" ["lang"]=> string(1) "1" ["author"]=> string(1) "1" ["category"]=> string(1) "3" ["brand"]=> string(3) "262" ["headline"]=> string(42) "Renault tekitab oma uue ideeautoga elevust" ["posttime"]=> string(19) "2018-02-20 14:58:15" ["news_source"]=> string(1) "2" ["tags"]=> string(18) "ideeauto,Genf 2018" ["counter"]=> string(3) "710" ["description"]=> string(130) "Mõni aeg tagasi lubas Renault eelseisval Genfi näitusel tuua avalikkuse ette auto, mis polekski nagu siit ilmast vaid mõnest..." ["fulltexta"]=> string(932) "<p>Mõni aeg tagasi lubas Renault eelseisval Genfi näitusel tuua avalikkuse ette auto, mis polekski nagu siit ilmast vaid mõnest ulmefilmist pärit. Nüüd on selge, et Genfi näituseni enam ootama ei peagi, sest Barcelonas jäi kõnealune sõiduk vahele. Ilmselt viidi seda ühelt võtteplatsilt teisele, kuid tänapäeval on fotokaamera igal ühel taskus ning pildid jõudsid ettenähtust varem avalikkuse ette.</p><p><br></p><p>Niisiis, kõigepealt hakkab silma, et autol puuduvad uksed ning need asendati mingite eemaldatavate paneelidega. Renault Twizyl olid tegelikult enam-vähem analoogne lahendus. Kuid puudub ka juhtimiseks vajalikud seadmed, ehk suure tõenäosusega on tegu isesõitva autoga. Kuna puuduvad ka summutid, siis võib eeldada, et tegu on elektrisõidukiga.</p><p><br></p><p>Hetkel mingit ametlikku infot sõiduki kohta veel pole.</p>" } } Renault tekitab oma uue ideeautoga elevust - AutoNet.ee

Mõni aeg tagasi lubas Renault eelseisval Genfi näitusel tuua avalikkuse ette auto, mis polekski nagu siit ilmast vaid mõnest ulmefilmist pärit. Nüüd on selge, et Genfi näituseni enam ootama ei peagi, sest Barcelonas jäi kõnealune sõiduk vahele. Ilmselt viidi seda ühelt võtteplatsilt teisele, kuid tänapäeval on fotokaamera igal ühel taskus ning pildid jõudsid ettenähtust varem avalikkuse ette.


Niisiis, kõigepealt hakkab silma, et autol puuduvad uksed ning need asendati mingite eemaldatavate paneelidega. Renault Twizyl olid tegelikult enam-vähem analoogne lahendus. Kuid puudub ka juhtimiseks vajalikud seadmed, ehk suure tõenäosusega on tegu isesõitva autoga. Kuna puuduvad ka summutid, siis võib eeldada, et tegu on elektrisõidukiga.


Hetkel mingit ametlikku infot sõiduki kohta veel pole.


Sama kategooria uudised
Populaarseimad uudised