array(1) { [0]=> array(12) { ["id"]=> string(5) "86999" ["lang"]=> string(1) "1" ["author"]=> string(1) "1" ["category"]=> string(1) "3" ["brand"]=> string(3) "262" ["headline"]=> string(50) "Jõulisem ja sportlikum Renault Talisman S-Edition" ["posttime"]=> string(19) "2018-03-07 11:47:00" ["news_source"]=> string(1) "2" ["tags"]=> string(53) "Renault Talisman,Renault Talisman S-Edition,Genf 2018" ["counter"]=> string(3) "825" ["description"]=> string(131) "Sportlik Talisman S-Editionit esitleti Genfi autonäitusel. Suur juhiabisüsteemide valik ühendab Talisman S-Editioni sportliku..." ["fulltexta"]=> string(2070) "<p style="text-align: justify; ">Sportlik Talisman S-Editionit esitleti Genfi autonäitusel. Suur juhiabisüsteemide valik ühendab Talisman S-Editioni sportliku stiili eksklusiivse varustusega, lisaks veel standardvarustuses olev 4Control nelikroolimine, elektrooniline vedrustuse kontroll, et tagada sujuv sõit.</p><p style="text-align: justify; "><br></p><p style="text-align: justify; ">S-Editioni elegantselt välimusele lisavad lihvi&nbsp; mustad 19-tollised Alizarine valuveljed ning tumedaks toonitud tagaklaasid. Mudelil on ka Pure Vision Full LED esituled, reljeefsed kroomist ukselingid, S-Edition märgised külgedel ning Etoilé Black uksepeeglite korpused.</p><p style="text-align: justify; "><br></p><p style="text-align: justify; ">Talisman S-Editioni interjöör on vaoshoitud.&nbsp; Must nahast punaste õmblusega istmepolster, armatuurlaud, nahkkattega rooliratas, käigukangi kate ja uksekorpused, tikitud S-Edition motiiviga hallid ja punased jalamatid, alumiiniumist pedaalikatted ning teised&nbsp; viimistluselemendid. Must laevooder lisab sportlikku stiili. Talisman S-Editionil on avar salong, uuenduslik tehnoloogia ja kvaliteetsem viimistlus.</p><p style="text-align: justify; "><br></p><p style="text-align: justify; ">Mudel on saadaval mitme erineva diiselmootoritega, kuid nüüd saab Talismani tellida ka uue TCe 225 bensiinimootoriga, mis sobitub seitsmekäigulise EDC automaatkäigukastiga. Uuel jõuallikal on 225 hobujõudu (165kW) ja 300Nm pöördemomenti.</p><p style="text-align: justify; "><br></p><p style="text-align: justify; ">Talisman S-Edition tuleb Euroopas müügile 2018. aasta septembris ning sõltuvalt turust on saadaval ka teiste mootoritega. Hinnad avaldatakse hiljem. Talisman S-Editioni saab kuni 18. märtsini näha Genfi autonäitusel.&nbsp;</p><p><br></p>" } } Jõulisem ja sportlikum Renault Talisman S-Edition - AutoNet.ee

Sportlik Talisman S-Editionit esitleti Genfi autonäitusel. Suur juhiabisüsteemide valik ühendab Talisman S-Editioni sportliku stiili eksklusiivse varustusega, lisaks veel standardvarustuses olev 4Control nelikroolimine, elektrooniline vedrustuse kontroll, et tagada sujuv sõit.


S-Editioni elegantselt välimusele lisavad lihvi  mustad 19-tollised Alizarine valuveljed ning tumedaks toonitud tagaklaasid. Mudelil on ka Pure Vision Full LED esituled, reljeefsed kroomist ukselingid, S-Edition märgised külgedel ning Etoilé Black uksepeeglite korpused.


Talisman S-Editioni interjöör on vaoshoitud.  Must nahast punaste õmblusega istmepolster, armatuurlaud, nahkkattega rooliratas, käigukangi kate ja uksekorpused, tikitud S-Edition motiiviga hallid ja punased jalamatid, alumiiniumist pedaalikatted ning teised  viimistluselemendid. Must laevooder lisab sportlikku stiili. Talisman S-Editionil on avar salong, uuenduslik tehnoloogia ja kvaliteetsem viimistlus.


Mudel on saadaval mitme erineva diiselmootoritega, kuid nüüd saab Talismani tellida ka uue TCe 225 bensiinimootoriga, mis sobitub seitsmekäigulise EDC automaatkäigukastiga. Uuel jõuallikal on 225 hobujõudu (165kW) ja 300Nm pöördemomenti.


Talisman S-Edition tuleb Euroopas müügile 2018. aasta septembris ning sõltuvalt turust on saadaval ka teiste mootoritega. Hinnad avaldatakse hiljem. Talisman S-Editioni saab kuni 18. märtsini näha Genfi autonäitusel. Sama kategooria uudised
Populaarseimad uudised