array(1) { [0]=> array(12) { ["id"]=> string(5) "87453" ["lang"]=> string(1) "1" ["author"]=> string(1) "1" ["category"]=> string(1) "8" ["brand"]=> string(3) "262" ["headline"]=> string(63) "Renault tähistab 35 aastat armastust Cannes'i filmifestivaliga" ["posttime"]=> string(19) "2018-04-30 12:04:34" ["news_source"]=> string(1) "2" ["tags"]=> string(31) "renault espace,renault talisman" ["counter"]=> string(3) "843" ["description"]=> string(131) "Renaultiga toetab taas, seekord juba 71. Cannes'i filmifestivali, mis toimub 8.-19. mail 2018. Festivali ametlikus autopargis on..." ["fulltexta"]=> string(2175) "<p>Renaultiga toetab taas, seekord juba 71. Cannes'i filmifestivali, mis toimub 8.-19. mail 2018. Festivali ametlikus autopargis on 300 Renault - 170 Renault Espace ja 130 Talismani. Esindatud on ka Renault Trafic SpaceClass, uus Renault Koleos ning Zoé ja Twizy elektrimasinad. Kahe nädalasel festivalis sõidutavad sohvrid VIP-e linastustele, intervjuudele, Croisetti promenaadile ja punasele vaipale. Festivalil tehakse üle 20 000 sõidu.</p><p><br></p><p>Renault on Cannes'i filmifestivali ametlik partner alates 1983. aastast</p><p>Alguses saabusid külalised Palais des Festivali jala. Kuid Cannes'i filmifestival kasvas kiiresti maailma juhtivaks filmifestivaliks. Tuli tegeleda logistika ja transpordiga. 1983. aastal valiti partneriks globaalse ulatusega prantsuse autotootja Renault.</p><p><br></p><p>"Renault on Cannes'i filmifestivali üks vanemaid partnereid. Töötasime koos esimest korda 1983. aastal. Siis sõidutasid VIP-e R25-ed," ütleb Renault-Nissani-Mitsubishi avalike suhete direktor Claude Hugot. Ta lisab: "Sümboolne on, et 1983 võitis Jaapani film, täpsemalt Shōhei Imamura «The Ballad of Narayama», Kuldse Palmi tiitl!"</p><p><br></p><p>Renault 120 aastat hõbeekraanil</p><p>Autotootjal on ajaloolised sidemed filmimaailmaga. Juba 1898. aastal ehitasid vennad Lumière'd oma esimesed filmistuudiod Renault'i tehase Île Seguini lähedale Boulogne-Billancourti. Kahe perekonna sidemete tõttu sai Renault'st näitlejate ja režissööride eelistatud partner. Renault voiturette võib näha esimestes reklaamides ja hiljem ka Jacques Tati, Claude Sautet, Claude Lelouchi, Steven Spielbergi, James Cameroni, Wim Wendersi ja Xavier Dolani filmides.</p><p><br></p><p>Igal aastal saab näha umbes neljakümmet sõidukit 200 tele ja kino teoses.</p><p>Täna on Renault Unifrance'i, Golden Globe'i, Ateliers de Beaune'i ja Prantsusmaa César filmiauhindade ning Deauville'i, Lyoni Lumière'i, Alpe d'Huezi, Cabourg'i ja Angoulême'i festivalide partner.</p>" } } Renault tähistab 35 aastat armastust Cannes'i filmifestivaliga - AutoNet.ee

Renaultiga toetab taas, seekord juba 71. Cannes'i filmifestivali, mis toimub 8.-19. mail 2018. Festivali ametlikus autopargis on 300 Renault - 170 Renault Espace ja 130 Talismani. Esindatud on ka Renault Trafic SpaceClass, uus Renault Koleos ning Zoé ja Twizy elektrimasinad. Kahe nädalasel festivalis sõidutavad sohvrid VIP-e linastustele, intervjuudele, Croisetti promenaadile ja punasele vaipale. Festivalil tehakse üle 20 000 sõidu.


Renault on Cannes'i filmifestivali ametlik partner alates 1983. aastast

Alguses saabusid külalised Palais des Festivali jala. Kuid Cannes'i filmifestival kasvas kiiresti maailma juhtivaks filmifestivaliks. Tuli tegeleda logistika ja transpordiga. 1983. aastal valiti partneriks globaalse ulatusega prantsuse autotootja Renault.


"Renault on Cannes'i filmifestivali üks vanemaid partnereid. Töötasime koos esimest korda 1983. aastal. Siis sõidutasid VIP-e R25-ed," ütleb Renault-Nissani-Mitsubishi avalike suhete direktor Claude Hugot. Ta lisab: "Sümboolne on, et 1983 võitis Jaapani film, täpsemalt Shōhei Imamura «The Ballad of Narayama», Kuldse Palmi tiitl!"


Renault 120 aastat hõbeekraanil

Autotootjal on ajaloolised sidemed filmimaailmaga. Juba 1898. aastal ehitasid vennad Lumière'd oma esimesed filmistuudiod Renault'i tehase Île Seguini lähedale Boulogne-Billancourti. Kahe perekonna sidemete tõttu sai Renault'st näitlejate ja režissööride eelistatud partner. Renault voiturette võib näha esimestes reklaamides ja hiljem ka Jacques Tati, Claude Sautet, Claude Lelouchi, Steven Spielbergi, James Cameroni, Wim Wendersi ja Xavier Dolani filmides.


Igal aastal saab näha umbes neljakümmet sõidukit 200 tele ja kino teoses.

Täna on Renault Unifrance'i, Golden Globe'i, Ateliers de Beaune'i ja Prantsusmaa César filmiauhindade ning Deauville'i, Lyoni Lumière'i, Alpe d'Huezi, Cabourg'i ja Angoulême'i festivalide partner.


Populaarseimad uudised