array(1) { [0]=> array(12) { ["id"]=> string(5) "87631" ["lang"]=> string(1) "1" ["author"]=> string(1) "1" ["category"]=> string(1) "3" ["brand"]=> string(3) "262" ["headline"]=> string(31) "Renault Megane R.S. keset moodi" ["posttime"]=> string(19) "2018-05-23 23:14:43" ["news_source"]=> string(1) "2" ["tags"]=> string(34) "renault megane r.s.,renault megane" ["counter"]=> string(4) "1498" ["description"]=> string(129) "Eile näidati Tallinnas avalikkusele uut Megane R.S.-i koos Perit Muuga moeshowga.  Imelisel etendusel täiendasid teineteist..." ["fulltexta"]=> string(1641) "<p>Eile näidati Tallinnas avalikkusele uut Megane R.S.-i koos Perit Muuga moeshowga.&nbsp; Imelisel etendusel täiendasid teineteist suurepärane Prantsuse autodisain ja Perit Muuga loominguline mood, kus kombineeritakse loovalt materjale ja mustreid. Oma töös ammutab kunstnik inspiratsiooni loodusest.&nbsp;</p><p><br></p><p>Tema uus kollektsioon nimega "Kevade kutsumine" on värske ja inspireeriv. Kollektsiooni taime ja loomamustrid on kergelt hipilikud, moodsad ja võimsad. Sama saab öelda ka viimase Megane R.S.-i kohta.&nbsp;</p><p><br></p><p>Kaua oodatud mudel jõudis Tallinna</p><p>Esimest korda tutvustati uut Megane R.S.-i Frankfurti autonäitusel 2017. aasta septembris. Renault Sport inseneride loodud auto lubab erakordset sõidumõnu nii avalikel teedel kui ka võidusõidurajal.</p><p><br></p><p>Uue sportauto särav disain</p><p>Kolmanda põlvkonna Renault Mégane R.S. paistab silma oma sportliku välimusega, mida rõhutab uus kerekuju esile toov Tonic oranž värv. Mégane R.S. panustab dünaamilisele jõudlusele, kuid see on varustatud ka puhast sõidumõnu pakkuvate tehnoloogiatega.</p><p><br></p><p>Autot veab edasi uue põlvkonna 1,8-liitrine bensiinimootor, millel on 280 hj. Mootoril on oma segmendis üks suurimaid jõumomente, ulatudes isegi 390 Nm-ni.</p><p><br></p><p>Uuel Renault Mégane R.S.il on ainulaadne 4CONTROL nelikroolimine, mistõttu on auto väga stabiilne ja täpne.&nbsp;</p>" } } Renault Megane R.S. keset moodi - AutoNet.ee

Renault Megane R.S. keset moodi

2018-05-23 23:14:43

Eile näidati Tallinnas avalikkusele uut Megane R.S.-i koos Perit Muuga moeshowga.  Imelisel etendusel täiendasid teineteist suurepärane Prantsuse autodisain ja Perit Muuga loominguline mood, kus kombineeritakse loovalt materjale ja mustreid. Oma töös ammutab kunstnik inspiratsiooni loodusest. 


Tema uus kollektsioon nimega "Kevade kutsumine" on värske ja inspireeriv. Kollektsiooni taime ja loomamustrid on kergelt hipilikud, moodsad ja võimsad. Sama saab öelda ka viimase Megane R.S.-i kohta. 


Kaua oodatud mudel jõudis Tallinna

Esimest korda tutvustati uut Megane R.S.-i Frankfurti autonäitusel 2017. aasta septembris. Renault Sport inseneride loodud auto lubab erakordset sõidumõnu nii avalikel teedel kui ka võidusõidurajal.


Uue sportauto särav disain

Kolmanda põlvkonna Renault Mégane R.S. paistab silma oma sportliku välimusega, mida rõhutab uus kerekuju esile toov Tonic oranž värv. Mégane R.S. panustab dünaamilisele jõudlusele, kuid see on varustatud ka puhast sõidumõnu pakkuvate tehnoloogiatega.


Autot veab edasi uue põlvkonna 1,8-liitrine bensiinimootor, millel on 280 hj. Mootoril on oma segmendis üks suurimaid jõumomente, ulatudes isegi 390 Nm-ni.


Uuel Renault Mégane R.S.il on ainulaadne 4CONTROL nelikroolimine, mistõttu on auto väga stabiilne ja täpne. 


Sama kategooria uudised
Populaarseimad uudised