array(1) { [0]=> array(12) { ["id"]=> string(5) "85967" ["lang"]=> string(1) "1" ["author"]=> string(1) "1" ["category"]=> string(2) "11" ["brand"]=> string(3) "502" ["headline"]=> string(36) "Tesla Model S sai veel ühe tuuningu" ["posttime"]=> string(19) "2017-12-14 17:10:17" ["news_source"]=> string(1) "2" ["tags"]=> string(13) "Tesla Model S" ["counter"]=> string(3) "684" ["description"]=> string(136) "Tesla Model S, üks elektriautode sõprade lemmik, kuulub nende mudelite hulka, mida ka tuuningfirmad heal meelel täiendavad. Nüüd..." ["fulltexta"]=> string(962) "<p>Tesla Model S, üks elektriautode sõprade lemmik, kuulub nende mudelite hulka, mida ka tuuningfirmad heal meelel täiendavad. Nüüd siis lõpuks võttis ka Novitec ette ja esitleb oma nägemust sellest autost. Põhiliselt näeme süsinikkiust aerodünaamikaelemente ning Vosseni 21-tollised valuvelgi. Viimaseid on võimalik soetada lausa 72-s erinevas toonis.&nbsp;</p><p><br></p><p>Enim tähelepanu tasub pöörata splitterile ees, küljelaienditele ning diffuusorile taga. Näitamaks, et tegu on lisaelementidega, jäetakse need värviga katmata. Uus reguleeritav vedrustus vähendab kliirensit kuni 40 millimeetri võrra, juhil on valida kolme eelhäälestatud seade vahel.&nbsp;</p><p><br></p><p>Model S-i sisemus kaetakse kõrgkvaliteetse naha, alcantara naha ja mitmete iluliistudega.</p><p><br></p><p>Paketi maksumusest aga ei sõnagi.</p>" } } Tesla Model S sai veel ühe tuuningu - AutoNet.ee

Tesla Model S, üks elektriautode sõprade lemmik, kuulub nende mudelite hulka, mida ka tuuningfirmad heal meelel täiendavad. Nüüd siis lõpuks võttis ka Novitec ette ja esitleb oma nägemust sellest autost. Põhiliselt näeme süsinikkiust aerodünaamikaelemente ning Vosseni 21-tollised valuvelgi. Viimaseid on võimalik soetada lausa 72-s erinevas toonis. 


Enim tähelepanu tasub pöörata splitterile ees, küljelaienditele ning diffuusorile taga. Näitamaks, et tegu on lisaelementidega, jäetakse need värviga katmata. Uus reguleeritav vedrustus vähendab kliirensit kuni 40 millimeetri võrra, juhil on valida kolme eelhäälestatud seade vahel. 


Model S-i sisemus kaetakse kõrgkvaliteetse naha, alcantara naha ja mitmete iluliistudega.


Paketi maksumusest aga ei sõnagi.


Populaarseimad uudised