array(1) { [0]=> array(12) { ["id"]=> string(5) "86437" ["lang"]=> string(1) "1" ["author"]=> string(1) "1" ["category"]=> string(2) "11" ["brand"]=> string(3) "502" ["headline"]=> string(54) "Soomustatud Tesla on kiireim soomustatud auto maailmas" ["posttime"]=> string(19) "2018-01-18 13:10:00" ["news_source"]=> string(1) "2" ["tags"]=> string(22) "Tesla Model S,Armormax" ["counter"]=> string(4) "2575" ["description"]=> string(134) "Sõidukite muutmisega kuulikindlaiks tegelev USA ettevõte Armormax rakendas oma teadmisi Tesla Model S P100D peal ning tulemuseks..." ["fulltexta"]=> string(1082) "<p>Sõidukite muutmisega kuulikindlaiks tegelev USA ettevõte Armormax rakendas oma teadmisi&nbsp;Tesla Model S P100D peal ning tulemuseks saadi maailma kiireim soomustuatud auto. Autole sõitjate kaitsmiseks paigaldatud tehnoloogia on päris uus ning selle detailset kirjeldust ei avalikustata. Öeldakse, et see koosneb lamineeritud sünteetilisest kiust koos termiliselt töödeldud ballistiliste sulamitega. Ka kuulikindlad aknad on oma ala tehnika viimane sõna. Tootja sõnul on autos sõitjad kaitstud suurekaliibrilise vintrelva lasu vastu.</p><p><br></p><p>Lisaks paigaldati autole ka tugevam vedrustus, vastavad rehvid ning täiendav kaitse mootorile. Huvitaval kombel kasvas auto kaal vaid 250 kilogrammi võrra, kui tavaliselt sellisel puhul räägitakse minimaalselt tonnist.</p><p><br></p><p><iframe frameborder="0" src="//www.youtube.com/embed/Rs57ZuM3p7M" width="640" height="360" class="note-video-clip"></iframe><br></p>" } } Soomustatud Tesla on kiireim soomustatud auto maailmas - AutoNet.ee

Sõidukite muutmisega kuulikindlaiks tegelev USA ettevõte Armormax rakendas oma teadmisi Tesla Model S P100D peal ning tulemuseks saadi maailma kiireim soomustuatud auto. Autole sõitjate kaitsmiseks paigaldatud tehnoloogia on päris uus ning selle detailset kirjeldust ei avalikustata. Öeldakse, et see koosneb lamineeritud sünteetilisest kiust koos termiliselt töödeldud ballistiliste sulamitega. Ka kuulikindlad aknad on oma ala tehnika viimane sõna. Tootja sõnul on autos sõitjad kaitstud suurekaliibrilise vintrelva lasu vastu.


Lisaks paigaldati autole ka tugevam vedrustus, vastavad rehvid ning täiendav kaitse mootorile. Huvitaval kombel kasvas auto kaal vaid 250 kilogrammi võrra, kui tavaliselt sellisel puhul räägitakse minimaalselt tonnist.
Populaarseimad uudised