array(1) { [0]=> array(12) { ["id"]=> string(5) "87083" ["lang"]=> string(1) "1" ["author"]=> string(1) "1" ["category"]=> string(1) "8" ["brand"]=> string(3) "280" ["headline"]=> string(95) "Toyota toetab 2018. aasta PyeongChangi taliparaolümpiamängudel 25 parasportlast 12 riigist" ["posttime"]=> string(19) "2018-03-15 09:25:30" ["news_source"]=> string(1) "2" ["tags"]=> NULL ["counter"]=> string(4) "1229" ["description"]=> string(133) "9. märtsil alanud 2018. aasta PyeongChangi taliparaolümpiamängudel toetab Toyota Motor Corporation (Toyota) 25 parasportlast 12..." ["fulltexta"]=> string(2424) "<p>9. märtsil alanud 2018. aasta PyeongChangi taliparaolümpiamängudel toetab Toyota Motor Corporation (Toyota) 25 parasportlast 12 riigist. Nende seas on ka mõned Toyota töötajad, kes osalevad Toyota meeskonna sportlastena. Taliparaolümpiamängud toimuvad 9. märtsist 18. märtsini.</p><p><br></p><p>„Me kõik peame millegagi lahingut ning me kõik teame, kui raske on pärast lüüasaamist jätkata,“ ütles Toyota Motor Corporationi president ja juhatuse esimees Akio Toyoda. „Seetõttu tekitavad meis heldimust sportlased, kes panevad end üha uuesti proovile. Ma loodan siiralt, et kõik sportlased suudavad anda endast parima ning naeratused levivad PyeongChangist üle kogu maailma.“</p><p><br></p><p>25. veebruaril lõppenud PyeongChangi taliolümpiamängudel teenisid 11 Toyota toetust saavat sportlast oma riigi olümpiameeskonnale kokku kaheksa kuld-, viis hõbe- ja viis pronksmedalit. Nende hulka kuulusid mitu medalit saanud Ireen Wurst Hollandist ja Johannes Hosflot Klæbo Norrast.</p><p><br></p><p>Toyota, kes püüab spordi kaudu aidata kaasa rahumeelse ja diskrimineerimisvaba ühiskonna loomisele ning toetab liikuvuslahenduste kaudu kestlikku ühiskonda, sõlmis 2015. aastal Rahvusvahelise Paraolümpiakomiteega (IPC) lepingu, tänu millele sai temast paraolümpiamängude üleilmne partner.&nbsp;</p><p>Kuna autotööstus seisab silmitsi kord sajandi jooksul toimuva suure muudatusega, püüab Toyota kõigi oma huvirühmade ja eelkõige enda töötajate julgustusel luua ühiskonda, mis suudab pakkuda kõigile inimestele veel paremaid liikumisvõimalusi ja -vabadust.</p><p><br></p><p>Toyota on sõlminud lepingud ka 177 riigi paraolümpiakomiteedega (NPC), olles esimene teedrajav üleilmne paraolümpiamängude koostööpartner. Lisaks palus Rahvusvaheline Paraolümpiakomitee, et Toyota aitaks suurendada riikide teadlikkust, toetamaks ning edendadamaks paraolümpiamänge ja parasportlasi kohaliku äritegevuse ja kohalike riiklike paraolümpiakomiteede kaudu. Selles vaimus on Toyota Baltic alustanud koostööd Eesti Paralümpiakomiteega, olles komitee ametlik autopartner alates aastast 2017. Toyota Baltic loodab läbi partnerluse aidata kaasa kohaliku paraolümpialiikumise edendamisele ja kasvatada avalikkuse teadlikkust.</p>" } } Toyota toetab 2018. aasta PyeongChangi taliparaolümpiamängudel 25 parasportlast 12 riigist - AutoNet.ee

9. märtsil alanud 2018. aasta PyeongChangi taliparaolümpiamängudel toetab Toyota Motor Corporation (Toyota) 25 parasportlast 12 riigist. Nende seas on ka mõned Toyota töötajad, kes osalevad Toyota meeskonna sportlastena. Taliparaolümpiamängud toimuvad 9. märtsist 18. märtsini.


„Me kõik peame millegagi lahingut ning me kõik teame, kui raske on pärast lüüasaamist jätkata,“ ütles Toyota Motor Corporationi president ja juhatuse esimees Akio Toyoda. „Seetõttu tekitavad meis heldimust sportlased, kes panevad end üha uuesti proovile. Ma loodan siiralt, et kõik sportlased suudavad anda endast parima ning naeratused levivad PyeongChangist üle kogu maailma.“


25. veebruaril lõppenud PyeongChangi taliolümpiamängudel teenisid 11 Toyota toetust saavat sportlast oma riigi olümpiameeskonnale kokku kaheksa kuld-, viis hõbe- ja viis pronksmedalit. Nende hulka kuulusid mitu medalit saanud Ireen Wurst Hollandist ja Johannes Hosflot Klæbo Norrast.


Toyota, kes püüab spordi kaudu aidata kaasa rahumeelse ja diskrimineerimisvaba ühiskonna loomisele ning toetab liikuvuslahenduste kaudu kestlikku ühiskonda, sõlmis 2015. aastal Rahvusvahelise Paraolümpiakomiteega (IPC) lepingu, tänu millele sai temast paraolümpiamängude üleilmne partner. 

Kuna autotööstus seisab silmitsi kord sajandi jooksul toimuva suure muudatusega, püüab Toyota kõigi oma huvirühmade ja eelkõige enda töötajate julgustusel luua ühiskonda, mis suudab pakkuda kõigile inimestele veel paremaid liikumisvõimalusi ja -vabadust.


Toyota on sõlminud lepingud ka 177 riigi paraolümpiakomiteedega (NPC), olles esimene teedrajav üleilmne paraolümpiamängude koostööpartner. Lisaks palus Rahvusvaheline Paraolümpiakomitee, et Toyota aitaks suurendada riikide teadlikkust, toetamaks ning edendadamaks paraolümpiamänge ja parasportlasi kohaliku äritegevuse ja kohalike riiklike paraolümpiakomiteede kaudu. Selles vaimus on Toyota Baltic alustanud koostööd Eesti Paralümpiakomiteega, olles komitee ametlik autopartner alates aastast 2017. Toyota Baltic loodab läbi partnerluse aidata kaasa kohaliku paraolümpialiikumise edendamisele ja kasvatada avalikkuse teadlikkust.