array(1) { [0]=> array(12) { ["id"]=> string(5) "87249" ["lang"]=> string(1) "1" ["author"]=> string(1) "4" ["category"]=> string(1) "3" ["brand"]=> string(3) "280" ["headline"]=> string(39) "Toyota ei välista seitsmekohalist RAV4" ["posttime"]=> string(19) "2018-04-03 10:30:00" ["news_source"]=> string(1) "2" ["tags"]=> string(12) "linnamaastur" ["counter"]=> string(4) "2470" ["description"]=> string(138) "Toyota näitas möödunud nädalal New Yorgi autonäitusel tuttuut RAV4 maasturit. Portaali GoAuto kirjutab, et on õrn võimalus näha..." ["fulltexta"]=> string(1820) "<p dir="ltr" style="line-height:1.38;margin-top:0pt;margin-bottom:0pt;"><span style="background-color: transparent; font-family: Arial; font-size: 11pt; white-space: pre-wrap;">Toyota näitas möödunud nädalal New Yorgi autonäitusel tuttuut RAV4 maasturit. Portaali GoAuto kirjutab, et on õrn võimalus näha uue maasturi seitsmekohalist varianti.</span><br></p><p><b style="font-weight:normal;"><br></b></p><p dir="ltr" style="line-height:1.38;margin-top:0pt;margin-bottom:0pt;"><span style="font-size:11pt;font-family:Arial;color:#000000;background-color:transparent;font-weight:400;font-style:normal;font-variant:normal;text-decoration:none;vertical-align:baseline;white-space:pre;white-space:pre-wrap;">Jaapani tootja Põhja-Ameerika haru asepresident Jack Hollis rääkis intervjuus, et seitsmekohaline RAV4 pole välistatud, kuid see variant ei valmiks lähitulevikus. “Ma leian, et RAV4 kompaktsus on omaette väärtus. Aga samas on alati ruumi suuremate linnamaasturite jaoks. Seega peate veel ootama meie vastust küsimusele, kas ehitame sellise või mõne teise variandi,” ütles Hollis.</span></p><p><br></p><p dir="ltr" style="line-height:1.38;margin-top:0pt;margin-bottom:0pt;"><span style="font-size:11pt;font-family:Arial;color:#000000;background-color:transparent;font-weight:400;font-style:normal;font-variant:normal;text-decoration:none;vertical-align:baseline;white-space:pre;white-space:pre-wrap;">Toyota pakub juba mitut seitsmekohalist maasturit, mistõttu pole kolme istmereaga RAV4 prioriteet. Hetkel saab viienda põlvkonna RAV4 osta viiekohalisena. </span></p>" } } Toyota ei välista seitsmekohalist RAV4 - AutoNet.ee

Toyota näitas möödunud nädalal New Yorgi autonäitusel tuttuut RAV4 maasturit. Portaali GoAuto kirjutab, et on õrn võimalus näha uue maasturi seitsmekohalist varianti.


Jaapani tootja Põhja-Ameerika haru asepresident Jack Hollis rääkis intervjuus, et seitsmekohaline RAV4 pole välistatud, kuid see variant ei valmiks lähitulevikus. “Ma leian, et RAV4 kompaktsus on omaette väärtus. Aga samas on alati ruumi suuremate linnamaasturite jaoks. Seega peate veel ootama meie vastust küsimusele, kas ehitame sellise või mõne teise variandi,” ütles Hollis.


Toyota pakub juba mitut seitsmekohalist maasturit, mistõttu pole kolme istmereaga RAV4 prioriteet. Hetkel saab viienda põlvkonna RAV4 osta viiekohalisena.