array(1) { [0]=> array(12) { ["id"]=> string(5) "87359" ["lang"]=> string(1) "1" ["author"]=> string(1) "4" ["category"]=> string(1) "3" ["brand"]=> string(3) "280" ["headline"]=> string(60) "Toyota Supra arendatakse Jaapanis ning see ei saa olema odav" ["posttime"]=> string(19) "2018-04-18 09:30:00" ["news_source"]=> string(1) "2" ["tags"]=> string(13) "BMW,sportauto" ["counter"]=> string(4) "1484" ["description"]=> string(134) "Toyota tuleb järgmisel aastal välja uue Supra. Mudelit arendati koos BMWga ning seega pole suurem asi üllatus, et sportauto saab..." ["fulltexta"]=> string(1946) "<p><span style="background-color: transparent; font-family: Arial; font-size: 11pt; white-space: pre-wrap;">Toyota tuleb järgmisel aastal välja uue Supra. Mudelit arendati koos BMWga ning seega pole suurem asi üllatus, et sportauto saab mootori.</span><br></p><p><b style="font-weight:normal;"><br></b></p><p dir="ltr" style="line-height:1.38;margin-top:0pt;margin-bottom:0pt;"><span style="font-size:11pt;font-family:Arial;color:#000000;background-color:transparent;font-weight:400;font-style:normal;font-variant:normal;text-decoration:none;vertical-align:baseline;white-space:pre;white-space:pre-wrap;">Arendusosakonna asepresident Gerald Killmann kergitas Suprat katvat saladuseloori. Viienda põlvkonna Supra arendamine toimub peamiselt Jaapanis, vaid Toyota Euroopa arenduskeskus aitab väljas poolt Jaapanit. Killmann ütles, et nad ehitavad ka Supra võidusõiduki. Viimast aitas aimata eelmisel kuul Genfis esitletud Toyotale kuuluva Gazoo Racingu ideeauto.</span></p><p><br></p><p dir="ltr" style="line-height:1.38;margin-top:0pt;margin-bottom:0pt;"><span style="font-size:11pt;font-family:Arial;color:#000000;background-color:transparent;font-weight:400;font-style:normal;font-variant:normal;text-decoration:none;vertical-align:baseline;white-space:pre;white-space:pre-wrap;">Nagu oleme varem korduvalt kirjutanud, siis BMW ja Toyota töötasid välja ühise sportautode platvormi. BMW rajab sellele Z4 mudelil, Toyota loomulikult Supra. Killmann ütles välja, et Supra hakkab kasutama BMW mootorit ning ta välistas hübriidülekande. Supra saab topeltsiduriga automaatkasti ning 50:50 kaalusuhte. Arvatakse, et mootoriks saab kuuesilindriline ridamootor, mis kahe turbo abil käib välja vähemalt 450 hobujõudu.</span></p>" } } Toyota Supra arendatakse Jaapanis ning see ei saa olema odav - AutoNet.ee

Toyota tuleb järgmisel aastal välja uue Supra. Mudelit arendati koos BMWga ning seega pole suurem asi üllatus, et sportauto saab mootori.


Arendusosakonna asepresident Gerald Killmann kergitas Suprat katvat saladuseloori. Viienda põlvkonna Supra arendamine toimub peamiselt Jaapanis, vaid Toyota Euroopa arenduskeskus aitab väljas poolt Jaapanit. Killmann ütles, et nad ehitavad ka Supra võidusõiduki. Viimast aitas aimata eelmisel kuul Genfis esitletud Toyotale kuuluva Gazoo Racingu ideeauto.


Nagu oleme varem korduvalt kirjutanud, siis BMW ja Toyota töötasid välja ühise sportautode platvormi. BMW rajab sellele Z4 mudelil, Toyota loomulikult Supra. Killmann ütles välja, et Supra hakkab kasutama BMW mootorit ning ta välistas hübriidülekande. Supra saab topeltsiduriga automaatkasti ning 50:50 kaalusuhte. Arvatakse, et mootoriks saab kuuesilindriline ridamootor, mis kahe turbo abil käib välja vähemalt 450 hobujõudu.