array(1) { [0]=> array(12) { ["id"]=> string(5) "87427" ["lang"]=> string(1) "1" ["author"]=> string(1) "1" ["category"]=> string(1) "3" ["brand"]=> string(3) "280" ["headline"]=> string(56) "Uus Hiluxi aastapäeva erimudel Anniversary Edition 2018" ["posttime"]=> string(19) "2018-04-26 08:11:00" ["news_source"]=> string(1) "2" ["tags"]=> string(12) "Toyota Hilux" ["counter"]=> string(4) "2281" ["description"]=> string(133) "Uus 2018. aasta Hiluxi aastapäeva erimudel, millega Toyota tähistab legendaarse pikapi 50. aastapäeva, demonstreerib jätkuvalt..." ["fulltexta"]=> string(2326) "<p style="text-align: justify;">Uus 2018. aasta Hiluxi aastapäeva erimudel, millega Toyota tähistab legendaarse pikapi 50. aastapäeva, demonstreerib jätkuvalt tuntud kvaliteeti, vastupidavust ja töökindlust, mis on teinud Hiluxist maailma soosituima pikapi.</p><p style="text-align: justify;"><br></p><p style="text-align: justify;">Uuel 2018. aasta Hiluxi aastapäeva erimudelil, mis on saadaval automaatkäigukastiga Double Cabi keretüübina, on mudelivaliku paremikku kuuluvale staatusele kohane haruldane väliskujundus.</p><p style="text-align: justify;"><br></p><p style="text-align: justify;">Esiosa täiesti uus kujundus hõlmab põhjalikult uuendatud iluvõret, põrkerauda ja udutulesid ning lisatud on hõbedane allasõidutõke, mis tugevdab Toyota pikapi sitket ja tugevat kõikjale pääsemise võimekust. Tagaosa ilmestab uus astmelaua kujundus. Lisaks iseloomustab uut 2018. aasta aastapäeva erimudelit ainulaadne värvitoon Metallic Orange.</p><p style="text-align: justify;"><br></p><p style="text-align: justify;">Uuel Toyota pikapil on ainulaadne üleni must sõitjateruum, mille kvaliteeti täiustavad must perforeeritud nahk, must laekate ja läikivmustad iluliistud. Peale selle asetab elektriliselt reguleeritav ja mäluasenditega juhiiste aastapäeva erimudeli Hiluxi mudelivaliku paremikku.</p><p style="text-align: justify;"><br></p><p style="text-align: justify;">Juhi ette paigutatud näidikupaneeli näidikutel on uudne pilkupüüdva valge taustaga kujundus ning keskel asetseb TFT-ekraan, millel kuvatakse süüte sisselülitamisel Hiluxi 2018. aasta aastapäeva erimudelile iseloomulik animatsioon. Isegi võti on mudelile iseloomulik, kujutades endast uue esikujunduse siluetti.</p><p style="text-align: justify;"><br></p><p style="text-align: justify;">Hiluxi uut 2018. aasta aastapäeva erimudelit on võimalik juba tellida ning tarned algavad augustis.</p><p style="text-align: justify;"><br></p><p style="text-align: justify;">Hinnad algavad 38 150 eurost.</p>" } } Uus Hiluxi aastapäeva erimudel Anniversary Edition 2018 - AutoNet.ee

Uus 2018. aasta Hiluxi aastapäeva erimudel, millega Toyota tähistab legendaarse pikapi 50. aastapäeva, demonstreerib jätkuvalt tuntud kvaliteeti, vastupidavust ja töökindlust, mis on teinud Hiluxist maailma soosituima pikapi.


Uuel 2018. aasta Hiluxi aastapäeva erimudelil, mis on saadaval automaatkäigukastiga Double Cabi keretüübina, on mudelivaliku paremikku kuuluvale staatusele kohane haruldane väliskujundus.


Esiosa täiesti uus kujundus hõlmab põhjalikult uuendatud iluvõret, põrkerauda ja udutulesid ning lisatud on hõbedane allasõidutõke, mis tugevdab Toyota pikapi sitket ja tugevat kõikjale pääsemise võimekust. Tagaosa ilmestab uus astmelaua kujundus. Lisaks iseloomustab uut 2018. aasta aastapäeva erimudelit ainulaadne värvitoon Metallic Orange.


Uuel Toyota pikapil on ainulaadne üleni must sõitjateruum, mille kvaliteeti täiustavad must perforeeritud nahk, must laekate ja läikivmustad iluliistud. Peale selle asetab elektriliselt reguleeritav ja mäluasenditega juhiiste aastapäeva erimudeli Hiluxi mudelivaliku paremikku.


Juhi ette paigutatud näidikupaneeli näidikutel on uudne pilkupüüdva valge taustaga kujundus ning keskel asetseb TFT-ekraan, millel kuvatakse süüte sisselülitamisel Hiluxi 2018. aasta aastapäeva erimudelile iseloomulik animatsioon. Isegi võti on mudelile iseloomulik, kujutades endast uue esikujunduse siluetti.


Hiluxi uut 2018. aasta aastapäeva erimudelit on võimalik juba tellida ning tarned algavad augustis.


Hinnad algavad 38 150 eurost.