array(1) { [0]=> array(12) { ["id"]=> string(5) "87834" ["lang"]=> string(1) "1" ["author"]=> string(1) "4" ["category"]=> string(1) "3" ["brand"]=> string(3) "281" ["headline"]=> string(51) "Volkswagenile määrati miljardi euro suurune trahv" ["posttime"]=> string(19) "2018-06-14 13:00:00" ["news_source"]=> string(1) "2" ["tags"]=> string(14) "diisliskandaal" ["counter"]=> string(4) "1508" ["description"]=> string(125) "Saksamaa määras Volkswagenile diisliskandaali tõttu ühe miljardi euro suuruse rahalise karistuse. Tegu on ühe suurima..." ["fulltexta"]=> string(2359) "<p dir="ltr" style="line-height:1.38;margin-top:0pt;margin-bottom:0pt;"><span style="background-color: transparent; font-family: Arial; font-size: 11pt; white-space: pre-wrap;">Saksamaa määras Volkswagenile diisliskandaali tõttu ühe miljardi euro suuruse rahalise karistuse. Tegu on ühe suurima rahatrahviga, mille Saksa riik on määranud, kirjutab Reuters</span><br></p><p><b style="font-weight:normal;"><br></b></p><p dir="ltr" style="line-height:1.38;margin-top:0pt;margin-bottom:0pt;"><span style="font-size:11pt;font-family:Arial;color:#000000;background-color:transparent;font-weight:400;font-style:normal;font-variant:normal;text-decoration:none;vertical-align:baseline;white-space:pre;white-space:pre-wrap;">Volkswagen teatas, et nad nõustuvad trahviga ning ei vaidlusta seda. “Seda tehes võtab Volkswagen AG vastutuse diiselautode kriisis. See on järgmine suur samm diisliskandaali selja taha jätmisel,” seisis nende teates.</span></p><p><b style="font-weight:normal;"><br></b></p><p dir="ltr" style="line-height:1.38;margin-top:0pt;margin-bottom:0pt;"><span style="font-size:11pt;font-family:Arial;color:#000000;background-color:transparent;font-weight:400;font-style:normal;font-variant:normal;text-decoration:none;vertical-align:baseline;white-space:pre;white-space:pre-wrap;">Lehe sõnul hakkavad süüdistajad uurima nüüd Audit ning selle pealikku Rupert Stadlerit. Reutersi sõnul süüdistatakse teda kelmuses ja valeinfot täis reklaamides.</span></p><p><br></p><p dir="ltr" style="line-height:1.38;margin-top:0pt;margin-bottom:0pt;"><span style="font-size:11pt;font-family:Arial;color:#000000;background-color:transparent;font-weight:400;font-style:normal;font-variant:normal;text-decoration:none;vertical-align:baseline;white-space:pre;white-space:pre-wrap;">Enne seda trahvi käskis Saksamaa Daimleril üle vaadata 774 000 autot, millel on ebaseaduslik tarkvara heitgaaside koguse pisendamiseks. Tagasikutsumisega ja autode korda seadmisega ei pea Daimler maksma mitut miljardit eurot trahvi.</span></p>" } } Volkswagenile määrati miljardi euro suurune trahv - AutoNet.ee

Saksamaa määras Volkswagenile diisliskandaali tõttu ühe miljardi euro suuruse rahalise karistuse. Tegu on ühe suurima rahatrahviga, mille Saksa riik on määranud, kirjutab Reuters


Volkswagen teatas, et nad nõustuvad trahviga ning ei vaidlusta seda. “Seda tehes võtab Volkswagen AG vastutuse diiselautode kriisis. See on järgmine suur samm diisliskandaali selja taha jätmisel,” seisis nende teates.


Lehe sõnul hakkavad süüdistajad uurima nüüd Audit ning selle pealikku Rupert Stadlerit. Reutersi sõnul süüdistatakse teda kelmuses ja valeinfot täis reklaamides.


Enne seda trahvi käskis Saksamaa Daimleril üle vaadata 774 000 autot, millel on ebaseaduslik tarkvara heitgaaside koguse pisendamiseks. Tagasikutsumisega ja autode korda seadmisega ei pea Daimler maksma mitut miljardit eurot trahvi.


Sama kategooria uudised
Populaarseimad uudised